Miranda Kerr a Orlando Bloom mají syna!

Napsal

Miranda Kerr & Orlando Bloom mají syna!Australská modelka Miranda Kerr (27) se konečně dočkala. Společně se svým manželem, hercem Orlandem Bloomem (33) přívítala na svět své první miminko. Jaké je jeho jméno a jaké pocity z jeho narození má samotná modelka?

Krásná brunetka přiznala, že se Orlando zúčastnil porodu a bez něj by to prý ani nešlo. Miranda, která spolupracuje se značkou Victoria’s Secret přivedla svého syna Flynna na svět 6. ledna. Krom toho také přiznala, že je moc vděčná za veškerou podporu, kterou ji Orlando při porodu dal. Miranda se za Orlanda provdala v červenci roku 2010 po krátkém zasnoubení.

“Můj porod proběhl přirozenou cestou, bez léků proti bolesti, ale bylo to dlouhé, namáhavé a těžké, ale Orlando byl celou tu dobu semnou a podporoval mě. Nemohla bych porodit bez něj. Jsme tak šťastní a těšíme se na společné chvíle jako rodina. On je náš malý paprsek slunce. Děkuji všem za krásné přání a myšlenky,” prohlásila supermodelka.

Krom samotné Mirandy a Orlanda uchvátil Flynnův příchod na svět i jejich rodiče. Orlandova matka Sonia Bloom nedávno přiznala, že naprosto “bzučí štěstím”.

“Je to fantastická zpráva. Jsem poprvé babičkou a nemohu být šťastnější. Je to chlapeček. Miranda odvedla skvělou práci a je na tom velmi dobře. Společně s Orlandem se na vše moc těší. Prostě tohle je ta nejlepší zpráva a já jsem v sedmém nebi. Všichni jsme tak šťastní a vše jde tak hladce. Bzučím štěstím. Je to fantastické.”

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *