Lily Allen: Ze zpěvačky modelkou!

Napsal

Lily Allen: Ze zpěvačky modelkouNa zpěvačku Lily Allen (24) se skutečne usmálo štěstí. Kromě toho, že vydává jeden úspěšný singl za druhým, se z ní stane dokonce i modelka. Módní maniačka totiž dostala nabídku od slavné firmy Chanel, aby se stala jejich tváří. Lily s radostí přijala. Zde je tedy další příklad toho, že žena nemusí být dva metry vysoká a štíhlá jako proutek, aby si ji takto úspěšná módní značka zvolila jako svoji novou tvář.

Britská interpretka sice nezískala pozici hlavní reklamní tváře, ale myslíme si, že spokojená může být tak, či tak. Stane se totiž tváří kolekce doplňků značky Chanel. Osobně si ji však vybral i světový návrhář Karl Lagerfeld, které své rozhodnutí zdůvodnil časopisu Marie Claire opravdu jednoduše.

” Je zábavná,” uvedl.

Kromě své zpěvácké keriéry je však Lily známá i svojí posedlostí po módních vychytávkách a slabostí po kouskách právě z dílny Chanel. Bez kabelky s tímto logem se nehne snad ani na krok. Není tedy divu, že z účinkování v reklamě má skutečnou radost. Těšit se však může i na pořádný přísun nových kousků z kolekce. Samonté reklamní fotografie by však měly vzniknout již za pár dní. Allenovou nafotí samotný Lagerfeld.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *