Herečka Kirsten Dunst ve filmu ukázala prsa

Napsal

Herečka Kirsten Dunst ve filmu ukázala prsaO tom, že se devětadvacetiletá americká herečka Kirsten Dunst ráda svléká, není pochyb. Předvedla to už v několika předcházejících filmech. Nyní se v Evině rouše ukázala v novém dramatu Melancholia. Pánové se na její postavu asi nebudou moci vynadívat. Proslýchá se totiž, že si herečka nechala zvětšit prsa.

Vyléčila se a šokokuje okolí

Nahé tělo herečka ukázala poté, co se vrátila z psychiatrického zařízení, kde se léčila. Dunst se médiím svěřila, že trpěla velkými depresemi, které dokonce vedly až k nepříjemným úzkostným stavům. Podle ní mělo onemocnění jedinou příčinu. Vzniklo prý v době, kdy se naplno oddávala večerním návštěvám nejrůznějších podniků, málo spala a navíc tělo prolévala velkým množstvím alkoholu, kvůli kterému se k psychickému onemocnění přiblížila rychlými kroky. Po návratu z léčebny už ji prý nic nebrání, aby světu ukázala, co v ní doopravdy je.

Přitažlivá a okouzlující

Svlečenou Kirsten Dunts si zejména asi pánské publikum prohlédne v kinech od 1. června letošního roku, kdy nový film dánského režiséra Larse von Triera premiéru. Kromě nahých scén, kdy se Dunts ukáže například v měsíčním svitu, jak relaxuje na skále a do dálky téměř svítí její úžasná pokožka, se pánové mohou těšit na její zbrusu nové poprsí. Bulvárem se totiž proslýchá, že si pravděpodobně nechala zvětšit poprsí. Pokud to ale tak není, pak tedy jde o velmi zdařilé dílo počítačového technika.

Herečka Kirsten Dunts se světu představila už v dětském věku, kdy si jako malá zahrála ve filmu Interview s upírem, kde jí po boku stály dvě hvězdy a stálice amerického Hollywoodu Tom Cruise a Brad Pitt. Do podvědomí diváků se ale zapsala nezapomenutelnou rolí, kterou ztvárnila v trilogii o Spider-Manovi. Kromě herectví také všechen svůj čas věnuje charitě. K ní má blízko i proto, že vystudovala střední soukromou katolickou školu v Los Angeles.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *