Dcera Jessicy Alby brzy oslaví první narozeniny!

Napsal

Dcera Jessicy Albay brzy oslaví první narozeniny!Herečka Jessica Alba, která se už dlouhou dobu může pyšnit svojí skoro 11-měsíční dcerou Honor Marie Warren přiznává, že její ratolest se mění každým dnem víc a víc. Média a bulvární novináři se můžou přetrhnout, aby krásku s dcerou vyfotili. Nikdo se však nezajímá, jak to u malé Honor skoro po roce jejího narození chodí. Pokud vás to tedy zajímá, tento článek si určitě přečtěte!

“Každý den jí rostou nové zoubky,” uvedla osmadvacetiletá Jessica, jejíž dcera zatím ještě ” neumí chodit, už se však plazí, vzpírá se a opravdu hodně slintá. Je to ta nejlepší věc na světě,” dodala.Zda chcete vědět, jaké to je žít s malou Honor, která má za otce producenta Cashe Warrena, Jessica prozrazuje: ” Každý den je úplně jiný, Naše láska je každým dnem hlubší. Je to neuveřitelné a jednoduše ji chci chránit před vším.”

Malá Honor ale v budoucnosti nebude jediná, které si Jessica všímá ze všeho nejvíce.

” Doufám, že budu mít určitě více dětí. I kdyby se stalo cokoliv, nemám stanovený konkrétní počet. Myslím, že v životě jste vždy překvapeni a v mé budoucnosti mě určitě čekají ještě další děti.”

Kromě toho, že by si Jessica podle nejmenovanného zdroje přála chlapečka, se také v nynější době soustředí na první narozeninovou oslavu malé Honor, která bude slavit 7.června.

” Před jejími narozeninami musím pracovat, přemýšlela jsem o tom, že po nich by následovala malá svačinová párty s jejími kamarády z hudební třídy.”

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *