Christina Aguilera otevřeně o svém rozvodu

Napsal

Christina Aguilera otevřeně o svém rozvoduAmerická zpěvačka Christina Aguilera (29) se už zařadila na seznam celebrit, jejíž manželství nedopadlo růžově. Proč se ale tahle slavná kráska rozhodla rozvodové papíry podepsat a vystoupit tak ze svazku manželského s producentem Jordanem Bratmanem? A jak takové období vlastně prožívala?

Samotná rádoby Marylin Monroe přiznává, že podepisování papírů se určitě nezapíše e do veselých okamžiků v jejím životě.

“Celá situace se už zdála naprosto nenapravitelná a nešťastná, a to jak pro Jordana, tak i pro mě samotnou. Věděla jsem, že to prostě musím ukončit, ” uvedla zpěvačka v exkluzivním rozhovoru pro časopis People. “Jordanovi jsem tím opravdu ublížit nechtěla, cítila jsem se strašně, že naši rodinu musím takto rozdělit.”

Christina a Jordan se vzali v roce 2005, po pěti letech však jejich vztah začal vyhasínat. Zpěvačka také uvedla, že samotné rozhodování, zda manželství ukončit, nebo ne, nebylo vůbec jednoduché. Podle všeho však cítila povinnost udělat to nejlepší pro svého syna Liona (skoro 3).

“Pokud se v manželství cítíte nešťastní, právě vaše děti jsou ti, kteří to nejvíce odnášejí,” uvedla Christina, jež byla sama v 7 letech svědkem bouřlivého rozvodu svých rodičů. ” A to byla ta poslední věc, kterou jsem pro svého syna chtěla,” dodává.

Vzhledem k celé situaci, Aguilera zřejmě neváhla a chopila se příležitosti. Již teď se pravidelně ukazuje s novým milencem Matthewem Rutlerem.

“On je přesně ten typ člověka, s nímž dokážete po telefonu mluvit hodiny, je to ten člověk, který vám do vašeho dne přináší světlo.”

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *