Buďte krásná za pět minut

Napsal

Buďte krásná za pět minutŘíkáte si, že to není možné? Představte si obrázek rána, který se odehrává snad v každé domácnosti. Nechce se vám vstávat, ale přeci musíte. Jenže než se přemluvíte a najdete všechny důvody, proč je dobré opustit vyhřátou a milovanou postel, ručičky hodin už ukazují kritický čas. Co teď? Určitě do jedné ruky popadnete jogurt, do druhé hřeben a při chůzi do koupelny se snažíte posbírat a obléci všechny svršky. Pojďte si přečíst článek o tom, jak se ráno nestresovat zbytečnostmi a přesto si dokázat krásně upravit váš zevnějšek.

Základní vybavení kosmetické taštičky

Při klasickém pracovním dni se nemusíte příliš líčit. Určitě postačí řasenka či tužka na oči, trocha obvyklého make-upu a lesk na rty či ochranný balzám. Pokud se ve vašem zaměstnání často účastníte pracovních schůzek, takto nalíčená budete mít zajisté velký úspěch. Partnery totiž okouzlíte okázalým šmrncem a ne kruhy pod očima od dlouhodobého nevyspání.

Není nad přirozenost

Kosmetičky, které se starají o krásu pleti přes den, doporučují přirozený vzhled. Toho lze dosáhnout tzv. nahým líčením. Jde o to, že jemně zvýrazníte některou část obličeje. Vhodné jsou především oči. Takto namalovaná žena vypadá, jako by nepoužila téměř žádný make-up ani další doplňky, a přesto jí to může neskutečně slušet.

Jednoduché líčení

Pokud patříte mezi nenáročné ženy, k běžnému nošení vám postačí pouze pudr. Pozor ale na používání silné vrstvy make-upu. Ten aplikujte jen v případě, že musíte zakrýt nějaké větší pleťové nedostatky. Nakonec stačí lehce zvýraznit řasy a trochu ztmavit příliš světlé obočí. Rty můžete přelíznout bezbarvým leskem a vše je tohoto. Líčení je jednoduché, praktické a hlavně rychlé. Až si toto malování přisvojíte, nestrávíte před zrcadlem déle než deset minut.

Nezapomeňte, že barva použitého líčení by měla ladit s odstínem oblečení. Ještě než odejdete do zaměstnání, uložte si do kabelky pudr a lesk. Během dne tak můžete předejít případným nepříjemnostem.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *