Alyssa Milano čeká chlapečka

Napsal

Alyssa Milano čeká chlapečkaKrásná a úspěšná herečka Alyssa Milano (38) vede v nynější době opravdu spokojený život. Krom milujícího manžela a skvělého zázemí nyní světu oznámila další dobrou zprávu – čeká nový přírůstek do rodiny, který je mužského pohlaví.

Brunetka, která minulý měsíc oznámila, že se svým manželem Davidem Bugliarim čeká své první dítě, přiznala, že je pro ni bylo opravdu těžké udržet v tajnosti pohlaví miminka, a tak se rozhodla tuto zprávu doslova vykřičet do světa.

„Byla opravdu legrace číst na Twitteru všechny vaše názory na pohlaví mého miminka, ale opravdu tohle tajemství udržet neumím a musím se s vámi o něj podělit,“ napsala Alyssa na své internetové stránky.
„David a já vám hrdě oznamujeme, že budeme mít chlapečka. Nemůžeme se dočkat, až přijde na svět. Máte nápad na nějaká jména?“

Herečka se krom svého nynějšího vztahu v dřívější době také prokousávala několika neúspěšnými vztahy s hvězdami, jako je Justin Timberlake nebo herec Corey Haim, který nedávno prohlásil, že Alyssa byla doslova nadšená z podpory od všech gratulanů v průběhu těhotenství.

„Jsem ohromena veškerou podporou a přáními,“ napsala na Twitter. „Každé z nich čtu se slzami v očích. Děkuju moc všem!“

Alyssa, kterou můžete znát ze seriálu Čarodějky také přiznala, že trpí opravdu zvláštními chutěmi, včetně nové závislosti na brokolici.

„Je to teď tak zvláštní, všechny mé chutě, ale opravdu se nemohu nabažit brokolice.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *