Ali Larter porodila své první dítě

Napsal

I Ali Larter porodila své první dítěherečka Ali Larter (34) se konečně dočkala. Spolu s manželem – hercem a spisovatelem Hayesem MacArthurem přivítali 20. prosince na svět své první dítě – chlapečka.
Chlapeček, který se pro pár stal předčasným vánočním dárkem údajně dostal jméno Theodore Hayes, přičemž už od poloviny hereččina těhotenství nebylo žádným tajemstvím, že očekávané miminko bude právě chlapeček.

Své těhotenství si Larter údajně velmi užívala a k tomu ji, jak tomu bývá u žen zvykem, doprovázely i těhotenské choutky, které se u Ali projevovaly velkou chutí na dezerty. Jedním z nejoblíbenějších byl jahodový koláč. Své kuchařské umění tedy využila pro různé společenské akce.

“ Vždy jsem někam nesla nějaký koláč, pizzu nebo těstoviny, prostě jsem to milovala!“

Časopisu People kromě toho prozradila, že v průběhu svého těhotenství se naučila vidět spoustu věcí ve zcela novém světle.

„Každým dnem, co jsem cítila uvniř sebe růst nový život, jsem začala být čím dál tím více pevně nohama na zemi a naučila jsem se dívat na věci z úplně jiného pohledu, především o tom, co je v životě skutečně důležité. A to je vaše zdraví a vaše rodina.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *