5 NEJLEPŠÍCH erotických pomůcek

Nudíte se nebo jen hledáte nové zážitky v posteli? Nevíte si rady, jakou hračku pořídit, nebo co přesně navrhnout jako společnou zábavu? Máme pro Vás tipy na NEJLEPŠÍ erotické pomůcky pro páry, nápady na společné hry a okořenění sexu.

Párové vibrátory

Že existují vibrátory, už jistě víte, ale existují i párové vibrátory, které pomáhají ke zlepšení společného sexu. Ty jsou navrhnuty tak, aby působily rozkoš oběma naráz i každému zvlášť.

Párový vibrátor obvykle objímá jeho penis a zároveň stimuluje její klitoris. Hračka skvělá pro dlouhé prožitky ze sexu se dá použít i samostatně k rozdráždění toho druhého. Takový vibrátor může sloužit jako masážní pomůcka na navození atmosféry nebo se s ním dají masírovat bradavky, žalud nebo kořen penisu či jiná erotogenní část partnerova či partnerčina těla.

Do této kategorie pomůcek patří např. párové stimulátory Satisfyer. Jejich hračky mají dvě ramena. Jedno, užší, na zavedení do vagíny a druhé na přiložení na klitoris. Stimulují tak celou vulvu a během sexu i penis partnera. Navíc se tato hračka neovládá jen tlačítky přímo na ní, ale má i dálkový ovladač.

Ať už vyberete jakýkoli párový vibrátor, jistě to Váš sexuální život pořádně okoření.

Vibrační hračky na dálkové ovládání

Dalšími pohádkovými přístroji jsou vibrační hračky na dálkové ovládání – vibrační vajíčka, nebo vibrační kalhotky s přímo zabudovaným malým virátorem. Takové pomůcky jsou skvělou zábavou na doma i do společnosti.

Představte si situaci, kdy jdete se svým partnerem do restaurace či kina. Ve vašem klíně svíráte vibrační vajíčko a vaše drahá polovička může jeho vibrace zapínat, vypínat i zvyšovat či snižovat jejich intenzitu a pomalu Vás dovést ke vzrušujícímu orgasmu. Paráda, no ne?

První si tedy představíme ono vajíčko. Malé, skladné a velmi elegantní. Navíc pokud dobře vyberete, tak i vodotěsné a tiché i přes silné vibrace. A nejen, že dosáhnete potěšení hodného královny, navíc okořeněného adrenalinem. Také si procvičíte a zpevníte pánevní svalstvo. Vajíčko stejně jako třeba venušiny kuličky se snažíte v sobě držet a při vibracích či rychlejší chůzi i samovolně stahujete svaly pánevního dna, čímž je zpevňujete.

Dalším krasavcem jsou vibrační kalhotky. Ty se často vyrábí s různými druhy stimulátorů, které díky tomu, že jsou na vnitřní straně kalhotek, dráždí mimo vagínu i klitoris. Je jejich nošení je i velmi pohodlné, avšak je dobré si pečlivě vybírat, neboť stroječky v těchto hračkách bývají vně a jsou tedy více slyšet při používání na veřejnosti. Velkou výhodou je zde zase to, že si partner může stáhnout aplikaci a ovládat motýlka i z mobilu na dálku.

Co trocha bolesti?

Mezi bolesti a rozkoší je jen velmi tenká hranice a pro ty, kteří se nebojí tuto hranici testovat, jsou tu pomůcky jako biče, důtky či plácačky. Velmi efektivní pro předehru, přebírání dominance nebo i zvyšování vzrušení během sexu a partnerské hry.

Důtky jsou velice vhodnou pomůckou na vyzkoušení mezí a hranic partnerů. Lze s nimi jen smyslně přejíždět po celém těle, jemně mrskat i pořádně švihnout. Plácačka je velmi vhodná pro začínající s BDSM. Nehodí se však na opravdu velké výprasky. Díky větší bicí ploše působí jemněji, což je vhodné do předehry. Prožitek můžete ještě okořenit třeba pouty.

Bičíky jsou už jiná parádička. Stále s nimi lze partnera či partnerku jemně mazlit, ale le s nimi už uštědřit pořádný výprask. Při výběru si dejte pozor na kvalitu – je dobré volit bičíky kožené, které prošly atesty a jen tak se při divokých hrách nezlomí.

Celou hru na dominantního a submisivního můžete podpořit nějakým fajn oblečkem. Méně zkušeným párům nelze doporučit latex. Ten sice patří mezi nejznámější materiál k výrobě erotických oblečků, ale vyžaduje velkou péči a údržbu. Vhodnější a praktičtější je poohlédnout se po lack oblečení.

Připínací penis

Taková vyšší dívčí pro heterosexuální páry. Homosexuální, konkrétně lesbické páry, už tuto hračku většinou moc dobře znají, a pokud ne, je na čase.

Připínací penisy jsou velmi vzrušující hračkou, kterou lze prohloubit vztah. Chce to však velkou důvěru (hlavně v heterosexuálním páru), trpělivost a chuť zkoušet nové věci. Navíc je velmi vítané, aby partner (a je jedno jestli on nebo ona) měl zkušenost s drážděním či penetrací zadečku, abyste předešli nepříjemné a bolestivé situaci.

Připínací penisy se dají koupit v sadě, která už obsahuje jak postroj a dildo. Fajnšmekři však mohou dildo i postroj vybrat přesně míru zvlášť. Možností je velká spousta.

Nejlepší na konec

Poslední hračku, která je tzv. must have je masážní hlavice. Skvělá hračka na erotické hry pro páry, romantické hrátky i poskytování smyslné masáže celého těla. Silné vibrace dovedou vzrušit, ale i dovést k vyvrcholení. Navíc pokud si vyberete opravdu kvalitní přístroj, během milování se přizpůsobí jakékoli poloze a okoření Váš sex k nepoznání.

Pokud se chystáte hlavici používat i opravdu jako masážní, nesmí Vám k tomu chybět i další vyměnitelné hlavice, které jsou přizpůsobeny masážím všem částí těla. Obecně platí, že čím větší hlavice, tím více potěšení.

Hračka se dá navíc používat i samostatně na masáž jiných částí těla, ne pouze na masáž klitorisu a přivedení partnerky k orgasmu. Můžete si tak přijít na své oba, i když jeho lenivé sexuální já zrovna nebude mít chuť na výkony. Navíc orgasmus probudí z únavy nejen Vás, ale i jeho a kdo ví, třeba na ty výkony i dojde.

Zdroj náhledových obrázků: pixabay.com, TWIXO Group s.r.o.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *