4 tipy jak posílit vztah

Napsal

I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci!

shutterstock_408650488

4 tipy jak posílit vztah

I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah!

 1. Společně strávený čas

  Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží.

 2. Čas strávený osamotě

  Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte si dny v týdnu, které strávíte každý sám za sebe. Pocit volnosti dodává vztahu šťávu a zabraňuje tomu, aby se mezi vás vetřel stereotyp.

 3. Nové zážitky

  Dalším tipem jak posílit vztah, jsou společné zážitky a minulost, kterou společně vybudujete. Jakmile se do vašeho vztahu vkrade nuda, pak vaše společná cesta nabere jeden směr. A to je špatně. Proto se snažte neustále něco podnikat a vytvářet tak vzpomínky, na kterých budete stavět svou budoucnost. Vyjeďte si na víkend do wellness centra, skočte společně bungee jumping, zarezervujte si týden v zahraničí – je zkrátka úplně jedno, co podniknete, hlavní je, že nebudete sedět doma na gauči. Tam se totiž zajímavá budoucnost bohužel napsat nedá.

 4. Intimní chvíle

  Sex do vztahu neodmyslitelně patří a ve skutečnosti představuje jeden z nejdůležitějších pilířů, na kterých stojí společné soužití dvou lidí. Jakmile tato stránka vztahu začne pokulhávat, pak se začne bortit to ostatní. Chcete-li posílit vztah, pak musíte zapracovat i na této oblasti. Ani do sexu se nesmí vloudit stereotyp, díky kterému byste k intimnostem přistupovali spíše z povinnosti. Zkuste vymýšlet nové polohy, dopřejte si sex na neobvyklých místech, nestyďte se tomu druhému napsat sprostou smsku!

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *