4 outfitové pokušení do slunného počasí

Napsal

4 outfitové pokušení slunečného počasíLéto se pomalu ale jistě blíží, jelikož květen je měsícem, kdy si počasí dělá co chce, nemůžeme tak nějak počítat na 100% s předpovědí, to však nemusí znamenat, že nejsou nápady, jak se dobře obléci. My doporučujeme se v případě špatného počasí dobře obléknout a až vyleze sluníčko, okusit ze svého šatníku některé novinky, které vám představíme.

DO MĚSTA

Zapomeňte na dlouhé jeansy a roláky. Na scéně jsou moderní háčkované a krajkované halenky. Doporučujeme veškeré ty, které září veselými barvami, jako je například žlutá, růžová, modrá nebo tyrkysová. Zabodujete i smetanovou, šedou či hnědou. Pokud máte pocit, že vás halenka či dlouhé šaty nudí, klidně je opásejte pásky v teplých barvách, jako je nejčastěji hnědá či zlatá. Můžete použít i černou se sponou. Dobrého společníka vám budou dělat pěnové balerínky v tlumených odstínech (pokud si berete opasek, zkuste jej s balerínkami sladit). Vhodným doplňkěm jsou také sluneční brýle, které mají zlatavé obroučky – obvzlášť právě ty jsou letos IN. Můžete si vzít i letecké brýle, které se u nás zdržují druhou sezónu.
Pokud zvolíte tmavé šaty či halenku, doporučujeme se předtím trochu opálit od sluníčka, nebo použít samoopalovací mléka se třpytkami, které pokožku dokonale rozzáří. Ženám, které mají pokožku světlou jako školní křída sluší naopak veselé barvičky, nikoli tmavé.

NA PLÁŽ

A je to tady! Všichni se moc těšíme nejen na sluníčko, večerní grilování, párty s přáteli, ale také pláže, na kterých chceme působit jako bohyně. Pokud máte problém s výběrem plavek, jako mnoho žen, doporučujeme zvolit klasiku, jenž jí jsou černé bikini na šňůrky, kterými nic nezkazíte. Neutrální nesmrtelná černá totiž sluší ( co se plavek týče) každé pokožce – takže ať už jste opálená, nebo neopálená, budete vypadat skvěle!  K černým plavkám se bude hodit černá plážová taška, nebo také v béžové barvě. Doporučujeme bílé sandálky či žabky, které podtrhou elegantní styl. Příjemným společníkem bude tělový olej který vaši pokožku nejen dobře ochrání, ale také ji prozáří a budete vypadat štíhleji.

NA RANDE

Šaty bez rukávů s americkými průramky a stojáčkem jsou velmi sexy a působí nesmírně svůdně. Nejlepší volbou budou puntikované šaty, které se nosili už několikset let před námi. In jsou jak malá kolečka, tak velká. Dejte si však pozor, pokud jste silnější postavy – velká kolečka tak trochu opticky rozšiřují, proto by toto nemuselo být tou nejlepší volbou.  Volte tlumené barvy, které budou dokonale prospívat vaší bronzové pokožce a vy tak budete působit nejen sexy, elegantně, ale také vesele. Do města volte ochranné krémy, které mají SPF alespoň 15, aby se nespálila vaše odkrytá ramena, ale i další části těla, jako jsou ruce či lýtka.

DO PRÁCE

Z města do práce, či z pláže do práce, pro většinu žen je to otrava. Vaše práce by vás měla naplňovat, a pokud se v zaměstnání chcete cítit ještě lépe, máme pro vás tip, který určitě vyzkoušejte. Pokud je váš nadřízený milý člověk, určitě by mu nemělo vadit, když si místo vysokých lodiček vezmete jednou sandály či balerínky. Ať už si vyberete jakékoliv z nabízených botiček a sandálků, měla byste je sladit s krásnou pozdrovou sukní a hedvábnou halenkou. Tím, že si oblečete vysoké sukně doženete v pase hned několik centimetrů, které jste ztratily sundáním lodiček a podpatků. Aby vaše lýtka působila svůdně a sexy, použijte prozařující tělové mléko, stejně tak, jako zpevňovací. Celý outfit dolaďte koženou kabelkou v teplé barvě, jako např. červená, oranžová či béžová.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *