3 rady jak se vyrovnat s rozchodem

Napsal

Dostaneme-li od naší drahé polovičky nečekané kopačky a vztah, do kterého jsme vkládali tolik úsilí a snahy se náhle rozplyne jako pára nad hrncem, pak nás tahle situace zaručeně dostane na kolena a my si začneme pohrávat s myšlenkou, jak se vyrovnat s rozchodem. Zvláště pokud jste nezaznamenali žádnou změnu a náhlé odloučení jste tak vůbec nečekali pro vás může být zpráva o rozchodu zdrcující a může vás dokonale vykolejit.

Každý z nás se s rozchodem vypořádá po svém. Zatímco někdo se opije doslova do němoty a všechny bolístky tak vyplaví z hlavy, jiný se obklopí kamarády, další zase kopcem zmrzliny. Možná i vy máte za sebou těžký rozchod a teď přemýšlíte, jak se co nejrychleji dostat z tohoto nepříjemného splínu. Hledáte-li rady, jak se vyrovnat s rozchodem, je náš dnešní článek stvořený právě pro vaše bolavé srdce.

Poradíme vám jak se vyrovnat s rozchodem

Zasáhla vás zpráva o rozchodu přímo do srdce a rozervala jej na tisíce malých kousků? Trápíte se pro společně zažité okamžiky, litujete každé hádky a pláčete nad tím, jak to všechno dopadlo. Rozchod dokáže srazit na kolena i toho největšího siláka, vždycky je to rána pod pás. Proto pro vás máme 3 skromné rady, jak se s rozchodem vyrovnat co možná nejrychleji a tak, aby to nejméně bolelo.

  1. Buďte s přáteli

    Po rozchodu by nikdo neměl být sám. A když říkáme nikdo, tak myslíme nikdo. Nezáleží na tom, zda jste s dotyčným byli půl roku nebo šest let – tak či onak je to zásah do důvěry a je potřeba to vstřebat. A ve dvou se to lépe táhne – a ve více lidech ještě lépe! Proto nebuďte sami a obklopte se dobrými přáteli, kteří vás přivedou na jiné myšlenky a pomohou vám se odreagovat.

  2. Udělejte si radost

    Dostat kopačky není nic příjemného. Je to věc, která vám zkazí náladu, vyvede vás z míry a možná i rozpláče. Je to tedy ideální příležitost k tomu, abyste si udělali radost. Vždyť si to zasloužíte! Záleží jen na vás, jak tento úkol pojmete, zda si zajdete ke kadeřnici a necháte si udělat nový účes, nebo se stavíte na manikúru či si koupíte něco nového na sebe.

  3. Udělejte generální úklid

    Byli jste spolu delší dobu a máte ve svém bytě spoustu věcí, které vám dotyčnou osobu neustále připomínají? Pokud se těmito věcmi neustále přebíráte, pak drásáte akorát sami sebe. Vezměte velké krabice a zbavte se všeho, co vás nutí plakat. Osobní věci buď vyhoďte do popelnice nebo se s dotyčným domluvte, že si je může vyzvednout. Vzpomínky v podobě fotek zahrabejte na dno odpadkového koše nebo je spalte. Udělejte za vším velkou tlustou čáru.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *