Mobily s nejlepším fotoaparátem

Napsal

V dnešní době už si asi neumíme představit mobil, s nímž bychom nemohli zachytit okamžiky všedního dne, pořídit si selfie nebo nebo třeba vzpomínky z dovolené. Proto při výběru nového smartphonu je jedním z důležitých kritérií kvalita fotoaparátu.

Momentálně je na trhu tolik modelů telefonů, že číst si recenzi o každém z nich, došlo by ke konečnému výběru možná až tak před vánocemi. Proto jsme dali na rady odborníků a představíme vám jen ty, které jsou hodnocené jako nejlepší za rok 2019.

Nejlepší fotomobil roku – Huawei P30 Pro

Ve vyšší cenové řadě je naprostým vítězem (pro někoho možná nečekaně) v oblasti fotografie smartphone Huawei P30 Pro. Kvalitní a elegantní mobilní telefon s neuvěřitelnou výdrží se může pochlubit trojicí objektivů (40, 20 a 8 Mpx) a pětinásobným optickým přiblížením. Téměř k dokonalosti se vypracovalo i rozostření pozadí, takže z tohoto mobilu můžete udělat naprosto skvělé fotografie, které mohou směle konkurovat snímkům z kompaktních fotoaparátů. Kvalitní obrázky pořídíte i během noci, protože tento model se pyšní funkčním režimem Noc. Video lze natáčet až ve 4K při 60 snímcích za sekundu, to se často nevidí ani u mnohem dražších mobilů.

Špičkový model střední třídy – Xiaomi Mi 9

Asiati mají prostě digitální technologie opravdu zmáknuté. Výsledek toho, že většina výroby známých značek se před časem přestěhovala právě do Asie. Tento smartphone je ve své cenové skupině naprostá špička, a to opět díky třem objektivům (48, 12 a 16 Mpx), objektivu pro selfie posluhuje 20 Mpx. Kvalitní širokoúhlé obrázky pořídíte s dvojnásobným přiblížením, a to i během noci, protože tento model se pyšní funkčním režimem Noc. Video lze natáčet až ve 4K při 60 snímcích za sekundu, to se často nevidí ani u mnohem dražších mobilů.

Kvalita za málo peněz – Xiaomi Redmi Note 7

Jestli hledáte mobil, s nímž uděláte kvalitní fotografie, za co nejnižší cenu, jednoznačně berte Xiaomi Redmi Note 7. Za denního světla pořídíte velmi kvalitní snímky, slušnou úroveň mají i noční snímky. K práci využívá objektiv 48Mpx a čočku 5Mpx pro rozmazání pozadí. NA sociálních sítích oceníte režim Portrét, video v HFD kvalitě je plynulé a hezké.

Share

Recommended Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *