7 chyb, které ženy dělají v posteli

Napsal

Každý se občas dopouští nějakých chyb, ty v posteli bývají ale málokdy zapomínány a často kvůli nim dochází k postupnému ochlazení v intimním životě, které může vyústit až v rozklad vztahu.

Jaké chyby nejčastěji dělají ženy? Největším strašákem pro většinu žen je jejich tělo a nezkušenost, proto nejsou schopné se v posteli dostatečně uvolnit a užít si vše plnými doušky. Udělejte si jasno v tom, čemu je lepší se při sexu vyhnout!

1. Stud z nahoty/nízké sebevědomí

Máte pocit, že vaše tělo není dokonalé a máte potřebu ho před partnerem schovávat? Věřte, že váš partner vás už mnohokrát svléknul pohledem a jistě má představu o tom, jak vaše tělo vypadá. Problém tedy není na jeho straně, ale pouze ve vaší hlavě. Pokud si chcete postelové hrátky naplno užít, naučte se mít se ráda. Zdravé sebevědomí je totiž pro chlapa neskutečně sexy.

2. Napjatost

Další častou chybou, které se ženy dopouští je nedostatečné uvolnění. Důvodů může být mnoho, málo zkušeností, nesoustředěnost, stres a jiné starosti. V hlavě se jim honí problémy a nedokáží vypnout a vžít se do okamžiku, který má patřit jen ženě a mužii.

3. Žádné emoce

Ruku v ruce s napjatostí může jít i mlčení. Mnoho žen trápí problém říct partnerovi, že se jim něco líbí a nebo naopak nelíbí. Natož během sexu vydávat zvuky. Pokud se žena tváří jakoby tam nebyla, muž znejistí a přestane se snažit. Těžko může tušit, jestli se ženě styk líbí a nezájem ho od dalších hrátek může velmi rychle odradit.

4. Přemýšlí nahlas

A některé ženy naopak mají pocit, že musí s partnerem sdílet veškeré myšlenky, ačkoliv se většina z nich sexu ani netýká. Na sdělení, že je potřeba ložnici vymalovat, si najděte vhodnější chvíli.

5. Rutina ve vytahaném tričku

Pohodlné tepláky, vytahané tričko, opraná noční košile nebo pyžamo. Přiznejte se, kdo z vás se večer takto vymódí do postele? Bohužel, pohodlné oblečení není většinou to, které muže rozpálí. Okořenit dlouhodobý vztah je velmi důležité. Zkuste si místo toho obléknout nové prádlo. Partner to jistě dostatečně ocení.

6. Závod s časem

Nesnažte se udělat si z milování rychlostní závod! I muži chtějí být hýčkáni. Je důležité vžít se do jeho pocitů. Nevěnujte veškerý čas pouze jeho penisu, hla´dte a rozmazlujte celé jeho tělo, především v místech, kde to má rád. Rozněžněte si ho ladnými pohyby a letmými doteky a postupně postupujte k hlavnímu bodu.

7. Nečinnost

Mnoho žen očekává, že muž se o vše postará. Žádný chlap nikdy neřekl, že by si přál v posteli prkno, které se není schopné aktivně zapojit do žádného nápadu. Ženy dávejte to, co dostáváte. Sex je záležitost obou.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *