Vyberte si kabelku podle typu své postavy

Napsal

Vyberte si kabelku podle typu své postavyVědely jste, že dobře zvolená kabelka vám dokáže skvěle zakrýt vaše nedostatky? Při koupi nové kabelky byste se měly držet jednoduchého pravidla: tvar kabelky by měl být v kontrastu s vaším typem postavy a její samotná velikost by měla odpovídat velikosti vaší konfekce.

Výběr kabelek podle typu postavy

Kabelky pro ženy malé postavy

Velké a prostorné tašky mohou ženám malého vzrůstu udělat velkou službu. Každopádně, široké a velmi masivní vás mohou ještě více „uzemnit“. S takovými kabelkami či elegantními taškami budete naopak vypadat ještě menší. Dále se vyhněte kabelkám s dlouhou rukojetí, protože ty vás zase budou opticky zmenšovat.

Kabelky pro hubené a vysoké postavy

V tomto případě byste měly upřednostnit široké a kulaté tašky a také beztvaré tašky, jejichž šířka přesahuje výšku. Vyhněte se kabelkám s krátkými uchy, protože díky nim budete vypadat ještě vyšší. Hippe kabelky či ve tvaru půlměsíce s jedním uchem vám též budou slušet.

Kabelky pro plnoštíhlé postavy

Vyhněte se středně velkým, obdélníkovým nebo prodlouženým kabelkám. Dále se vám nedoporučuje nosit mini kabelčičky či psaníčka, se kterými bude plnoštíhlá žena vypadat opticky ještě plnější. Nenoste ani batohy. Pokud se vám líbí vzorované kabelky, pak vyzkoušejte spíše malé potisky.

Kabelky pro velká prsa a ramena

Ženám s velkým poprsím a rameny se nedoporučuje nošení kabelek s krátkou rukojetí. Důvod je jednoduchý, kabelka, která končí v úrovní poprsí na něj bude upozorňovat. Vyberte si kabelky s delší rukojetí nebo minikabelku, kterou budete mít v ruce.

Kabelky pro široký pas, velké boky a bříško

Noste kaelky, které končí v úrovni horní části těla, těsně pod podpažím, ne v oblasti pasu. Pamatujte si, že jakákoliv kabelka, která končí v úrovni problémové oblasti na ni bude opticky upozorňovat a zvětšovat danou partii. Vyhýbejte se také malým kabelkám, protože vaše postava bude díky nim působit masivněji. Vybírejte si ze středních a velkých kabelek. Pokud zvolíte velké psaníčko, také to je dobrou volbou.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *