Jak na bezchybně hladké oholení?

Napsal

Bezchybně hladké oholení je u žen v horkých měsících nepsanou nutností. Od něžného pohlaví se oholení určitých částí těla tak nějak vyžaduje, očekává a společnost nevěřícně kroutí hlavou, pokud jde nějaká žena proti proudu a v tomto směru se vyniká zažitým standardům. My se nechceme bavit o tom, co je či není společností od žen vyžadováno, ovšem jistě se shodneme na tom, že hladké oholení je mnohem pohodlnější, nežli ostré chloupky, které nejenže nevypadají dobře, ale navíc tak strašně škrábou…

Proto jsme se pro vás rozhodli připravit dnešní článek, ve kterém se zaměříme na zásady pro bezchybně hladké oholení. Jestliže na sebe dbáte a záleží vám na tom, jak vypadáte, pak si následující řádky určitě nenechte ujít. Každé ženě, bez ohledu na věk, jistě přijde vhod, pokud bude znát fígle, díky kterým dosáhne hladkého oholení. A co víc – i s minimální námahou!

Bezchybně hladké oholení? Žádný problém!

Pokud jste zastánkyně přírodního vzhledu a hrdě se řadíte mezi tzv. „lesany“ (neboli ženy, které podle společnosti zastávají starý způsob života a odmítají novinky), pak raději překlikněte na jiný článek. Naopak pokud si chcete léto užít a neřešit, že vám raší chloupky na nohách, v podpaží máte mírný prales a intimní partie jsou v takovém stavu, že byste museli dát své drahé polovičku mapu a kompas, aby vůbec trefil, pak rozhodně nepřestávejte číst!

Zásady pro bezchybně hladké oholení

Nebojte se, nebudete muset studovat příručky, něco se složitě učit a ve finále skládat zkoušky. Osvojit si zásady dokonalého oholení vám nezabere o moc více času, nežli kolik věnujete přečtení dnešního článku. A teď už na nic nečekejme a pojďme si říci, jak dosáhnout bezchybně hladkého oholení.

  1. Nechte pokožku změknout

    Jak je známo, chloupky jdou mnohem lépe odstranit, pokud je kůže změklá a vláčná. K tomuto účelu postačí jediné – dejte si před holením dlouhou sprchu, nebo si polenošte ve vaně plné teplé vody.

  2. Nikdy proti směru

    Možná si myslíte, že dokonalého oholení dosáhnete jen v případě, kdy budete chloupky holit proti jejich růstu. My se vám nedivíme, na první pohled to tak skutečně vypadá, jenže zdání klame. Bohužel. Pokožku tak akorát zbytečně dráždíte a kdovíjak lepšího výsledku stejně nedosáhnete. Proto vždy chloupky holte po směru jejich růstu. Vždycky!

  3. Správné nářadí

    Jestliže toužíte po hladkém oholení, používejte k tomuto účelu ty správné nástroje. Způsobů, jak se zbavit chloupků, je v dnešní moderní době celá řada. Nejjednodušší a zároveň nejrychlejší je žiletka, která ale musí být ostrá. Sáhnout můžete po elektrickém strojku, který může buď chloupky seříznout jako žiletka, nebo vytrhnout – je to sice bolestivější, ale efekt trvá déle. Na pomoc si můžete povolat i voskové pásky, u žen je stále oblíbenější metoda chemické pěny – tu stačí nanést, nechat chvilku působit a poté jednoduše opláchnout.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *