Nakupujete boty přes internet? Tyto tipy určitě oceníte

Napsal

Pořízení nové obuvi bývá většinou radosti i starostí. Záleží na tom, do jaké míry máte všechno promyšleno předem a pochopitelně také na stavu vašeho bankovního konta. A co takový způsob nákupu? V současnosti poměrně masivně ustupují kamenné prodejny těm internetovým. V oblasti prodeje obuvi to platí také. Můžete se spolehnout na to, že ve většině internetových prodejních galerií najdete krásné boty. Výběr bývá logicky větší než v kamenných prodejnách a kvalita srovnatelná. Že jste ještě boty na internetu nekupovali? Nevadí, nemusíte mít strach. V následujících řádcích vám dáme hned několik velmi cenných rad. 

Vrácení zboží zdarma jako samozřejmost

V první řadě se zaměřte na to, zdali vámi vybraná internetová prodejna nabízí vrácení zboží zdarma. Pokud ne, pak běžte pomyslně o dům dál! Vše funguje velmi jednoduše. Spolu se zbožím obdržíte samolepku se zpětnou adresou, kterou v případě, že vám nebudou boty sedět, jednoduše nalepíte na krabici a zboží odešlete zdarma zpět. Mnohdy se situace má tak, že obchodník proplácí cenu poštovného spolu s vráceným sortimentem. Dnes mnohdy bezplatné vrácení zboží nenabízejí ani některé velké internetové galerie, pozor na to!

Nakupte si stejné boty více velikostí

Víte, že eshop bezplatné vrácení zboží skutečně nabízí? Pak není nejmenší problém koupit si větší množství párů totožných bot v různých velikostech. Ty, které vám nebudou, expresně vrátíte a dostanete peníze zpět. Budete mít jistotu, že alespoň jedny boty vám sedět budou.

Platba předem se vyplatí

Pokud zaplatíte za nákup předem, stoprocentně ušetříte. Dobírka představuje poměrně drahou záležitost. Zboží tradičně vložíte do virtuálního košíku a následně volíte způsob platby. Ideální jsou platební brány, díky nimž proběhne transakce okamžitě. Stejně tak při platbě kartou nevzniknou žádné velké prostoje. Mnohdy ještě při nákupu použijete slevové kódy. Typické jsou třeba eObuv kupóny, jež zařídí další dodatečnou solidní slevu.   

Jak na určení velikosti

V tomto ohledu je každá rada drahá. Musíte se zkrátka dobře dívat na tabulky. Velikosti jsou udávány tradičně jako v kamenných prodejnách a každý solidní eshop má speciální tabulky, prostřednictvím kterých velikost bez problémů zjistíte. Existují přímo i online služby, díky nimž se dá velikost upřesnit. Jmenovat bychom mohli kupříkladu SizeID.

Nezapomeňte si vybrat slevový kupón!

Naše poslední rada je k nezaplacení. Na internetu najdete spousty nejrůznějších agregátorů slev a slevových kupónů. Není nic jednoduššího než si kupón vyhledat a nakopírovat při nákupu do vyznačeného pole. A kde slevové kupóny najít? No přece na https://www.kuponovnik.cz! K dispozici je tady doslova moře slev.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *