Dětské hodinky s GPS pomohou při řadě běžných každodenních situací

Napsal

Nejen ve škole, ale i během odpoledne na hřišti nebo při sportovních volnočasových aktivitách. V bezpečí budou zkrátka vždycky, o děti bude postaráno díky speciálním hodinkám, které jim rozhodně nezabaví ani učitelé ve škole. Speciální SOS tlačítko vyšle signál, že je něco v nepořádku a když bude potřeba, není problém zavolat rodičům – prostě jako z běžného mobilního telefonu. Za všech okolností pod dohledem!

Dětské hodinky s GPS

Dětské hodinky s GPS

Nenápadný dozor, jenž ukáže, kde zrovna jsou

S přesností na pět metrů budete vědět, kde zrovna jsou vaše ratolesti. S českým menu, kterému budou dobře rozumět. Sledování historie polohy je k dispozici skrze jednoduchou mobilní aplikaci, takže můžete mít přehled i zpětně. Dětské hodinky s GPS dovedou zavolat ihned rodičům, zaslat krátkou textovku nebo poslat upozornění, pokud se vaše ratolesti vzdálí do míst, kam rozhodně nemají důvod někdy chodit. Opatrnosti není nikdy dost, zvláště v dnešní době – tak je nenechte chodit bez dozoru!

Dotykové ovládání a hravý design jsou velké plus

Hrají všemi barvami a opravdu potěší oko nejen těch nejmenších. Dotykový displej je výhodou, která potěší nejen děti, které už mají za sebou běžné zkušenosti s chytrým mobilním telefonem. Výhodou je zde také vestavěný fotoaparát, který pořídí okamžitě jednoduchý snímek a přes příslušnou mobilní aplikaci jej záhy pošle na váš mobil. Okamžitě bude jasné, jak se věci vlastně mají!

LED dioda pomůže při večerním hledání klíčů

Model, který váží se vším všudy jen 35 gramů, se nosí na ruce opravdu snadno. Dětské hodinky s GPS lokátorem jsou i maximálně praktické – díky vestavěné LED diodě si kdekoliv posvítí na cestu a dobře uvidí i na zámek domovních dveří. Sečteno a podtrženo, v těchto hodinkách získají vaše ratolesti pomocníka doslova pro každý den.

Nevíte si rady, který model vybrat? V eshopu cel-tec.cz pracují zkušení pracovníci, kteří vám s výběrem vždy ochotně pomohou.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *