5 tipů na erotické pomůcky, které by neměly chybět v žádné ložnici

Napsal

Máte pocit, že váš sexuální život poněkud upadá a vy byste potřebovali nějaké oživení? Možná se nejedná pouze o jakési zdání, ale tvrdý střet s realitou. Skutečnost je taková, že každý vztah se po čase dostane do jakéhosi bodu krize. Alternativ řešení je spousta. Ne, není hned nutné vyhledávat jiného partnera. Mnohdy postačí zdánlivé maličkosti. Připravíte si v domácnosti tu správnou atmosféru, případně nakoupíte nějaké ty hračky pro dospělé. Jaké? 5 tipů vám dáme právě v tomto článku.

Vibrace a jejich síla

Mezi nejvíce preferované erotické pomůcky se řadí bezesporu ty, které dokážou vibrovat. K dispozici bývá standardní vibrátor ve tvaru mužského přirození, nicméně není problém sehnat ani jiné variace. Výborná jsou třeba taková vibrační vajíčka nebo vibrační kroužek. Ten se nasazuje na penis a je zdrojem vibrací, jež přinášejí ještě mnohonásobně větší rozkoš než při standardní souloži. 

Venušiny kuličky

Ne všechny ženy je už vyzkoušely. Pokud mezi ně patříte, nastal čas všechno změnit. Venušiny kuličky se vyznačují především svým charakteristickým tvarem. Jedná se dva kulaté spojené předměty obsahující ještě další kuličky umístěné uvnitř. Díky nim vznikají vibrace, které jsou velmi příjemné a dokážou ženu bez problémů přivést až k orgasmu.

Dilda v mnoha podobách

Tito nevibrující a často luxusní pomocníci se hodí v každé situaci. Využít je lze jak k autoerotice, tak v případě párů. Záleží na konkrétní situaci a chuti. Vyrábějí se z mnoha různých materiálů.

Převleky jako zajímavá alternativa

Prakticky každý sexshop nabízí také nejrůznější převleky. Když se žena převlékne třeba za zdravotní sestru nebo učitelku, může to přinést úplně jiný rozměr vzrušení. Alternativ je zkrátka hodně.

Větších rozměrů lze dosáhnout…

Třeba s prodlužovacími návleky na penis. Ty jsou k dostání také v mnoha podobách a velikostech. Stačí se jen podívat do nabídky sexshopů.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *