Zasportujte si rovnou na pláži

Napsal

Zasportujte si rovnou na plážiSnažíte se v letních dnech pochytat ten správný odstín vaší pokožky? Chcete však mít i krásně zpevněnou pokožku? Jak vše najednou zkloubit, když se většinoupotíte v posilovně? Řešení je zcela jednoduché, zasportujte si rovnou na pláži..nejen že získáte krásné opálení, ale jako bonus budete mít úžasnou (novou postavu).

Krásná postava rovnou na pláži

Jogging

Zajistí, že se vám zvedne tepová frekvence, čemuž horké dny jen příspívají. Díky tomu hubnete a písek navíc zvyšuje odpor, takže více spalujete.

Kolečkové brusle

Pro takové Malibu je tento typ sportu naprosto typický. Zkuste ho i vy. Posilujete nohy a zádové svaly i když jedete rychle, nebo pomalu. Odhalené nožky navíc získávají zlatavý nádech.

Potápění

Vědeli jste, že potápěči spalují velké množství kalorií jen díky tomu, že se potápějí? Teď už to víte, a proto na každé dovolené v zahraničí vyzkoušejte tento lehce adrenalinový sport. Součástí je samozřejmě i plavání, které vám krásné vyrýsuje postavu.

Tae-Bo

Umíte si představit, že byste se při slunečném dni potila v posilovně a zkoušela Tae-Bo, je to trochu děsivá představa.  Nerovný terén na pláži vám zajistí větší výdej kalorií a stejně jako u ostatních sportů se úžasně opálíte. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.

Jóga

Proč si na hodinu nezacvičit toto relaxační cvičení, když je prokázáno, že díky horku spalujete víc? Kromě toho posílíte všechny svaly, zvyšujete svou ohebnost a místo pouštění si relaxační hudby stačí když se zaposloucháte do šumění moře.

Surfování

Při surfování nejen trénujete rovnováhu, ale opálíte si ruce a nohy, jelikož je kůže vystavované slunci a v pohybu. Navíc, ženské surfování přitahuje mužské zraky jako magnet!!

Volejbal

Nejen se si s kamarádkami užijete spoustu zábavy a spálíte velké množství kalorií, volejbal je jedním ze sportů, kdy se opálíte kompletně od shora až dolů. Právě proto jsou volejbalistky vždy tak úžasné opálené. A to už za to stojí!

Frisbee

Vemte sebou kamarádku nebo psa a ohánějte se všude kolem. Je to zábavný způsob, jak se dostat ven z baráku a zvýšit váš srdeční tep.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *