Vyzkoušejte bramborovou dietu

Napsal

Už jste vyzkoušeli tolik diet, že si chvilkama připadáte jako testovaní králíci a ještě ke všemu se necítíte dobře?! Proto zastavte a získejte krásnou postavu zdravější a lepší cestou. Časopisy nám sice neustále přínášejí nové diety, ale jak vy dobře zjistíte, jak na ně bude vaše tělo reagovat a jestli vůbec?!

Každá dieta, do které se pouštíte vyžaduje, aby jste se před jejím nasazením zvážili a pokud je to možné, poraďte se s lékařem. Pokud toto neuděláte, tak vám hrozí, že se chytíte do pasti a jediné čeho docílíte bude, že začnete neustále přepočítávat jídlo a každé sousto na kalorie, a váš život se tak nebude točit kolem ničeho jiného, než diet a to vy přeci nechcete.

Proč zrovna bramborová dieta?

Je to jednoduché. Brambory obsahují lehce stravitelné bílkoviny a jsou cenným zdrojem vitamínu C a vitamínů skupiny B. Bramborová “kúra” pomáhá nejen s hubnutím, ale také pomáhá, aby se tělo zbavovalo škodlivin, které vznikají při látkové přeměně. Tedy ho léčí a čístí.

Snídaně

Dvě středně velké brambory uvařené v šlupce a jedno jablko. Jako pití si zvolte bylinkové čaje, nejlépe mátový, ale můžete i jiný tělu prospěšný čajový nápoj.

Oběd

Pět uvařených brambor bez soli ochucené kapkou slunečnicového oleje a nasekanou petrželí, koprem nebo stroužkem česneku. Pitný režim by ste měli doplňovat minerálkami (neochucenými) nebo holou vodou z kohoutku.

Večeře

Jeden šálek zeleninového vývaru (mrkev, cibule, celer, petržel) a dvě uvařené suché brambory.

Před spaním by ste měli vypít šálek bylinného čaje a přes celý den nezapomeňte dodržovat pitný režim. Čistá voda nebo minerálka jsou nejvhodnější.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *