Potraviny, které spálí vaše tuky

Napsal

Potraviny, které spálí vaše tukyTaké se neustále ptáte, co je na hubnutí vlastně nejlepší? Každý zdroj předává jiné informace, avšak my zůstáváme věrni těm, kterým věříme my. Krom cvičení, které je na samotné hubnutí vlastně nejlepší, je dobrou formou hubnutí také konzumování těch správných potravin, se kterými vás senzámíme.

Pokud vám nad tím zůstává rozum tak trochu stát, nezoufejte. Spalování tuků závisí totiž také na tom, které potraviny svému tělo dopřáváte. Existuje totiž mnoho potravin, které pomáhaji zvyšovat rychlost metabolismu. A jakmile se zvyšuje rychlost metabolismu, kalorie, které se obvykle ukládají v těle jako tuk se spalují. Všechny tyto potraviny jsou snadno dostupné a udrží vás štíhlé a fit.

Jak na to

Začněte svůj den se zdravou miskou ovesných vloček. Tato nízkokalorická snídaně s vysokým obsahem vlákniny vás skvěle zasytí a navíc je to zdravá výživa pro srdce, která snižuje hladinu cholesterolu v těle a chrání tělo před srdečními problémy a rakovinou tlustého střeva. Sekrece inzulínu je také nízká, což pomáhá snižovat množství uloženého tuku v těle.

Krom ovesných vloček, je také tělu prospěšný vitamin C, který je ve vašich každodenních potravinách bohatě obsažen a zároveň také pomáhá spalovat tuky. Vitamin C je obsažen v ovoci, jako je guava, meloun, kiwi, grapefruit, meruňky a citron. Pokud má vaše tělo dostatečné zásoby vitaminu C, tak zároveň zrychluje činnost metabolismu.
Další prospěšná složka se nazývá vápník, který je obsažen zejména v mléčných výrobcích a také pomáhá zvyšovat rychlost metabolismu. Patří sem nízkotučné jogurty, odstředěné mléko, sýry. Krom hubnutí udržité své kosti zdravé.

Vápník, vitamin C, vločky, ale také vitamin B12 je dobrým drtičem tuků a je obsažen především ve vejcích. Chcete-li své tělo připravit o přebytečný tuk a udržet hladinu cholesterolu v krvi nízkou, konzumujte proto bílé části vajíčka, které jsou bohaté na bílkoviny.
Doufáme, že vám náš drobný seznam vitaminů a potravin trochu pomohl k přehodnocení vašeho jídelníčku. Jezte proto nejrůznější čerstvé ovoce, které vám pomůže udržet si zdravou kondici. Nicméně nezapomeňte na to, že je rozdíl mezi čerstvým ovocem a ovocem kompotovaným. Zapomeňte proto na džemy, ovocné džusy, kompoty nebo želé. Mezi další spalovače tuků patří také brusinky, borůvky, maliny a ostružiny.

Pokud však milujete maso, jezte to libové, které je obsaženo v rybách, jako je losos nebo tuňák. Co se zeleniny týče, je dobrá brokolice, chřest, hlávkový salát, petržel, zelí. Tyto všechny jsou bohaté na vlákninu. Brzy uvidíte úžasné výsledky.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *