Liposukce aneb její pro a proti

Napsal

Liposukce aneb její pro a protiLiposukce je lékařská procedura díky které zhubnete a zbavíte se veškeré extra měkké tukové tkáně, která je ve vašem těle. S liposukcí se můžeme zbavit tuku z jakékoliv části vašeho těla : pas, stehna, břicho, paže, nebo jakákoliv jiná část. Liposukce sama o sobě vám pomůže splnit váš sen mít o číslo (né-li více) menší velikost, ale má také své protiklady.

I když se může zdát, že postup při liposukci je jednoduchý a výsledky jsou perfektní, přináší sebou tahle proslulá procedura mnoho komplikací a rizik.
První hlavní nevýhodou je to, že po dobu šesti měsíců po operaci musíte mít klid na lůžku a nosit pás na těch místech, kde vám byl tuk odstraňován. Kromě otoků, jizev a modřin jsou tu další nežádoucí účinky spojené s liposukcí. Všechny jsou však dočasné a zmizí do devíti až dvanácti měsíců.

Po liposukci se často stááv, že mají ženy po těle otoky – to není nic neobvyklého, protože část těla, kde byl tuk odebrán, si potřebuje zvyknout a přizpůsobit se svému novému tvaru. Liposukce má však také pár zdravotních výhod. Velké množství tuku, které je z vašeho těla odstraněno vám snižuje a chrání před mnohými zdravotními problémy. Ku příkladu cukrovka, srdeční potíže, rakovina. Tyto všechny nemoci mají vliv na hubnutí, tudíž je riziko o něco menší.

Liposukce je také velmi prospěšná pro ty ženy, které chtějí zmenšit velikost svého poprsí a čelí tak vážným zdravotním problémům, jako je bolest v zádech, těla, krku atd. vzhledem k těžkosti povislých prsou.
Musíte si pamatovaž, te pokud půjdete na jakoukoli liposukci v oblasti břicha, krku, prsů, stehen, boků, paží a hýždí, bude jejich zotavení trvat o něco déle, než při výkonu liposukce v oblasti obličeje.

V oblasti obličeje je totiž nízké riziko modřin, zjizvení a otoků. Bez ohledu na část těla musíte o své tělo po operaci pečovat a vyvarovat se vedlejším účinkům. Výsledky jsou poté dlouhodobé a vynikající.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *