Mikropodvádění aneb hrozba každého vztahu

Napsal

Mezilidské vztahy jsou často zapeklité, zvláště vztahy mezi páry, které jsou často plné problémů. A aby toho nebylo málo, k jejich stávajícím problémům se objevil nový termín, tzv. mikropodvádění. Víte, o co se jedná? Na co byste si měla dát pozor?

Co je mikro podvádění?

Představte si situaci, kdy vám váš vztah s partnerem funguje naprosto báječně. Jenže jednoho dne vám přijde sms nebo zpráva do messengeru od chlápka, který je vám velmi sympatický. Ze slušnosti mu na jeho sms odpovíte a než se nadějete, začnete si pravidelně dopisovat.

Ačkoliv je pro vás takové psaní naprosto bezvýznamné, i přesto to ale svému partnerovi zatajíte. Pravděpodobně si tohle neškodné flirtování užíváte a nemáte vůbec v úmyslu se s partnerem rozejít. Jenže ve vzduchu visí něco, čeho se nedokážete vzdát. A právě tuto situaci můžeme nazvat jako mikropodvádění.

Podvádím nebo mikro podvádím?

Pokud se přistihnete, že plánujete scházet se s někým, kdo vám imponuje a svého partnera o tom neinformujete, pravděpodobně zabloudíte do světa nevěry. Pokud jste ale zůstala pouze u zpráv a váháte, zda svému milému o nich říct, jedná se o mikro podvádění, tedy o jakousi malou zradu, kterou svému příteli uštědříte.

Proč je mikronevěra tak nebezpečná?

Mikropodvádění na světě existuje již mnoho let, ovšem s pokročilejší dobou tento jev získal název, a díky sociálním sítím se stal mnohem nebezpečnější. V každém vztahu je dobré, ujasnit si, co je správné a co ne. Sama pak budete lépe vědět, co hraničí s mikronevěrou a následným uklouznutím, a naopak, co je naprosto neškodné.

A jak nahlížíte na nevinné flirtování vy? Zvrtl se vám takový malý flirt v něco vážnějšího? A jak jste se k tomu nakonec postavila?

Zdroj foto: www.pixabay.com

Share

Recommended Posts

nalíčená v posteli
5 NEJLEPŠÍCH erotických pomůcek

25 srpna, 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *