Rozhovor s nejkrásnější ženou Slovenska – Martinou Stetiarovou

Martina je nejenže krásná, ale i velmi úspěšná žena. Většina jí možná bude znát, jako exfarmářku. Je to však navíc i modelka, vítězka soutěže World Bikini Model 2014 a účinkující televizních programů v Itálii.

Martina S

Kráska ze Slovenska se dostává na titulní stránky mnoha prestižních časopisů kosmickou rychlostí. Proto bude její jméno mezi muži pravděpodobně povědomější. Rozhodli jsme se, že ani ženy nemohou zůstat pozadu, proto přinášíme svým čtenářkám zajímavý rozhovor.

Martino ptát se na to, co se vám nejvíce líbí na mužích, by bylo nejen zdlouhavé, ale možná i příliš osobní. Vezmu to tedy z opačného konce. Co se vám na mužích zásadně nelíbí?

Určitě netoleruji přehnané sebevědomí u muže, taktéž dětinskost v situacích, které vyžadují postoj zralého muže. Avšak charismatičtí muži s nohama pevně na zemi, kteří si na nic nehrají, jsou pro mě magnetem.

Zkuste si představit, že na vás čeká báječně prožitý večer. Jak by měl takový večer vypadat? Patříte k romantičkám nebo drsnějším dámám?

Já jsem absolutní antiromantik, takže večeře při svíčkách nebo společné pozorování západu slunce to nebude. Báječně prožitý večer pro mě znamená být s někým, s kým je mi opravdu dobře, máme si donekonečna o čemStetiarova Martina povídat, užívat kopec legrace a ještě, když to skutečně jiskří. V tu chvíli je to opravdu TOP.

Kdyby se váš partner rozhodl, že vám uvaří večeři století, co by to mělo být? Existuje nějaké jídlo, které preferujete? Máte raději klasiku či exotiku?

Mám ráda jak klasiku, tak exotiku, hlavně ať je to dobře uvařené, to ráda ocením. Ale když jsem dlouho v zahraničí, potěšilo by mě asi více něco typického ze slovenské či české kuchyně.

Kdybyste mohla okamžitě sbalit kufr a vyrazit na dovolenou ve dvou, kam by to bylo? Je nějaké magické místečko, které vás přitahuje?

Jsem velmi temperamentní, takže na Ibizu jednoznačně, je to crazy ostrov, jako na míru ušitý pro mě. Až jednou ukončím kariéru, přestěhuji se tam natrvalo.

Máte ráda adrenalin nebo spíš klidnější aktivity? Lákalo vás třeba někdy skočit padákem?

Adrenalin mi v žílách koluje až příliš. Skok padákem to zrovna být nemusí, ale kdyby někdo tvrdil, že to nedám, tak to dám a skočím. Výzva je výzva…

Moc děkuji za příjemné otázky a ráda odpovím na další. Všechny srdečně zdravím. Martina

Mnohokrát děkujeme Martině za příjemný rozhovor. Budete-li mít doplňující otázky, klidně pište do redakce. Pokud Martině vyjde čas, ráda vaše dotazy zodpoví.

Share

Když dojde na to popsat druhé lidi, jde nám to velmi snadno. Ovšem pokud má člověk popsat sám sebe je to složitější. Začnu tedy tím nejzákladnějším. Jmenuji se Gabriela a jsem 72 ročník, takže už něco pamatuji :) Největším žroutem mého času je psaní článků a já jsem za to moc ráda. Pořád je toho spousta, co se člověk může učit. Mimo jiné si snažím vymezit čas pro sport a ruční tvorbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *