Zabodujte s výstřihem

Napsal

Zabodujte výstřihemVětšinu žen trápí široká ramena a na různých internetových poradnách se ptají na jeden a ten samý dotaz : jak tento problém zamaskovat a vypadat skvěle. My vám poradíme, jaký výstřih nosit, zda jsou vhodnější letní topy nebo halenky.

Hodně žen trápí široká ramena, jak už jsem zmínila v úvodu. Není ale důvod to brát jako mínus. Vaše postava může být také krásná a souměrná, stačí se řídit pouze nějakými radami, které vám doporučíme. Tou nejzásadnější věcí je celkově horní část těla co nejvíce zjemnit, protože pokud patříte mezi ženy, které také mají široká ramena, problémem je, že právě díky nim mají ženy tak trochu mužské tvary. Pokud ráda nosíte různé květinové vzory, tak na ně ale honem rychle zapomeňte, protože právě ty z vás udělají hřmotnou domovnici.  Měla byste se zaměřit především na takové halenky a topy, které mají různé grafické vzory a hlavně na to, jaký mají tvar ramínek a výstřihu. Nejlepší barva, kterou můžete zvolit, je nesmrtelná černá. Pokud si v ní ale připadá příliš usedle, volte jakékoliv další, které jsou ostré a tmavé. Pastelové a příliš křiklavé barvy přidávají na objemu, takže si raději pořiďte barvené kalhoty, než tílko.

S rukávy

Pokud jste romantická duše, tenhle typ tílka nebo topu je přesně pro vás. Navíc pokud jste majitelkou širokých ramen, tento kousek z vás udělá elegantní dámu a víte proč? Nejvíce vám bude slušet kulatý, hranatý rukáv společně s krátkým rukávem. Je to tak, protože svůdně upoutá na každý dekolt, což znamená, že ani nemusíte být majitelkou bujného poprsí. Navíc opticky vyrovná šířku vašich ramen.

Lodičkový výstřih

Milé dámy, tohle není další tip na to, jak ukázat mužům skvělý dekolt – naopak. Tento typ je jeden z těch horších a pro široká ramena se absolutně nehodí. Proč? Nic tak neroztáhne ramena jako tričko s tímto druhem dekoltu. Jedinou možností je například volná tunika. Mějte ale na paměti, že ta rozšíří vaši celou postavu, proto zvolte jiný střih.

Zavazování na krk

Tento typ picky zužuje linie ramínek, a proto je také nevhodný. Ramena totiž nehezky zvýrazní a tělo bude vypadat nesouměrně. Říkáme tedy ne, leda tak na domácí nošení.

Výstřih do V

Výstřih do V je stejně tak ideální, jako ten s rukávy, a to nejlépe v protáhlé linii, která prodlouží vaše tělo a vznikne tak rovnováha mezi rameny a trupem. Vyzkoušet můžete i zavinovací topy. Co se barev týče, doporučujeme především tmavé – černá, tmavě modrá nebo vínová.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *