Podprsenka přesně na tělo

Napsal

PPodprsenka přesně na těloodprsenka. Prádlo, které lidově řečeno musí padnout. Ženy při jejich zkoušení stráví v prodejnách nemálo času. Jednou nevyhovuje velikost, podruhé třeba tvar. Někdy mají i speciální přání jako odepínací ramínka či vycpávky. Vybrat správnou podprsenku tak není vůbec jednoduché. Navíc tvar košíčků ovlivňuje i tvar poprsí, které v tričku i košili musí vypadat přitažlivě a naprosto perfektně.

Hurá do kabinky

Pokud už v ruce držíte vybraný kousek, není nic lepšího, než ho co nejdříve vyzkoušet. Pamatujte na několik zásadních pravidel, jejichž dodržování se vám určitě vyplatí. Týká se ramínek, háčků a košíčků. Snažte se zapínat podprsenku na prostřední háček. Podle toho nejlépe poznáte, jestli utáhnout či ještě povolit. Přechod mezi košíčky a prsy musí být hladký a přirozený. Nikde nesmí dřít, mačkat nebo být příliš uvolněné. Zkrátka přes tričko nesmí být patrné žádné faldíčky nebo přechody. Co se týče ramínek, ty si nastavte podle libosti. Moc povolené vám budou padat, utažené budou dřít. Určitě se nestyďte poradit se s prodavačkou. Průzkumy ukázaly, že ženy nejraději chodí do menších ale značkových obchodů se spodním prádlem, kde se zákazníkům častěji věnuje vyškolený personál. Lidově řečeno mají v oku několik typů podprsenek a dokáží je „navléknout“ na správná prsa. Možná za zboží utratíte více peněz, na druhou máte jistotu, že si do svého šatníku nepořídíte zbytečný brak, ale užitečnou věc, kterou vám budou kamarádky závidět.

Košíček podle tvaru

Každá žena byla obdarována různou velikostí prsů. Dá se říct, že trochu výhodu mají ty dámy, které se narodily s malým poprsím. Mohou volit podprsenku s push-up efektem či bez něj. Větší ňadra odborníci doporučují „schovat“ do košíčků sešitých z více dílů, protože to je záruka kvalitního střihu. Taková podprsenka vaše prsa jemně obejme, zároveň pevně podrží a nepovolí ani při rychlejším pohybu. Oporu prsou tvoří i kostice, pevné přední sedlo, vyztužené košíčky nebo širší zadní díl se zapínáním nad sebou.

Která velikost je ta moje

Máte vybráno, ale váháte, zda-li vám podprsenka sedí? Pak vyzkoušejte tyto fígle, které vám udělají jasno. Pokud se předkloníte a prsa nevypadnou z košíčků, pokud při otáčení ramínka nepadají a pokud pod tričkem není patrná hranice košíčku a prsou, tak jste trefila na správnou podprsenku a můžete v klidu a bez obav vykročit k pokladně.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *