Obyčejné džíny nebrat, na podzim oblékněte ty barevné

Napsal

Barevné džíny budou pro letošní podzim klíčové. S klasickými modrými samozřejmě neuděláte chybu, ty barevné ale rozzáří uplakané podzimní dny. Jak je kombinovat a jaké barvy si pořídit?greenjeans2

Co si budeme povídat. Klasické modré džíny byly původně pracovní kalhoty. Svou oblibu si získaly v padesátých letech, kdy se z farem a políček dostaly do města. Od té doby pronikly snad do každé skříně na světě. A protože je to už nějaká doba, co všichni na světě džíny nosí, přišel čas, povýšit je na společenské kalhoty. Nejlépe to uděláte tak, když změníte jejich barvu.

Na podzim a v zimě si barvy žádají trochu oddechu. Mizí kontrastní růžové i vykřičeně žluté. Objevují se zemité tóny, které nás více pojí s přírodou. Ideální volbou pro barevné džíny proto budou mechově zelená, písková nebo velbloudí. Fungovat budou také barvy vína, které je tak trochu symbolem podzimu. Takže vyzkoušejte odstíny fialové. Pro ty z vás, kteří mají raději výraznější tóny, zvolte odstíny rudé. Jak už jsme psali v našem článku, červená bude na podzim jednou z důležitých barev. Tak proč si ji nepořídit zrovna na kalhotách.

Nejen barvy jsou střídmější. Narazit můžete i na vzorované džíny, které ale vzor spíše skrývají. Kombinací mozaiky a jemné barvy pak vzniká dokonalý podzimní soulad. Vzorované džíny jsou více na tělo a z dálky budou spíš připomínat legíny, než cokoliv jiného. Vyzkoušejte a proměňte se tak trochu v hada.

red-jeans

floral-jeansearthy-denim-coloursburgundy-jeans

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *