Nejnovější světové trendy 2010 6. díl

Napsal

Nejnovější světové trendy6.díl nejnovějších světových trendů vám opět ukáže, co by ve vašem letním šatníku nemělo chybět, proto neváhejte a dejte se do čtení.

Nejnovější světové trendy 2010 6. díl

Dejte o sobě vědět “velkým a barevným”

Pokud módní doplňky jako jsou náramky, naušnice nebo prstýnky tvoří neodlučnou část vašeho šatníku, děláte jen dobře. Je ale také důležité se alespoň trochu řídit trendy, které udávají, co v nynější době frčí. Žhavé kousky mají podobu velkého a barevného a nejlépe výrazného. Proto se klidně zahalte do závěje pestrých prstýnků, nápadných korálů a třpytivých naušnic, jen tak se v módním světě neztratíte a bonus? Budete IN!

Vrstvené prsteny

Hippie styl se v módě drží a drží a drží. Zbývá nám se jen ptát, zda ženy a dívky tento bohémský styl někdy omrzí, ale proč by měl, že? Pokud si své prsty ozdobíte velkými a vrstvenými prsteny, budete dokonale symbolizovat období 70.let, kdy se tyto šperky nosily nejčastěji. Ale dávejte si pozor, aby nedošlo k módnímu faux pas. Rozhodně nekombinujte vrstvené prsteny s drsnými kroužkami s lebkou. Krásné prstýnky můžete například naleznout na internetu pod značkou Elsa Peretti nebo Kenneth Jay Lane.

Minisukním odzvonilo, vsaďte na retro šaty

Kraťoučké minisukně nebo šaty nad kolena už se nenosí, nejsou totiž tak IN, jako retro šaty pod kolena, které končí zhruba v úrovní lýtek. Nejlepší jsou květované vzory, které doplňuje něžný elegantní styl. Naposled se tento výkřik módy ukázal na mole přehlídky nejnovější kolekce 2010 Louise Vuittona a také na star Carey Mulligan. Nejdůležitější je podpořit vaši ženskost.

Pokud šperky, tak v korálové barvě

Korálové šperky sice nejsou přímo trendem tohoto léta, nýbrž až toho dalšího, ale není na škodu to vědět jako první, že? V kurzu byla i námořní modrá, kterou však konečně můžete vyměnit za veselejší barvu. Prstýnky, korále, naušnice či řetízky..cokoliv vás napadne. Ozdobte se korálovou barvou, například z dílny Kenneth Jay Lane.

Na pláž v retro plavkách

Říkáte si: “Cože?”. Ale ano je to skutečně tak, retro móda se k nám opět vrací. Proto se na pláž vydejte v černých retro plavkách a černých slunečních brýlích, nejen že rádoby “vypadnete” z davu, ale budete i držet krok s módou.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *