Nejnovější světové trendy 2010 5. díl

Napsal

Nejnovější světové trendy 2010 5.dílV posledních článcích jsme se zabívaly trendy, které v dnešní době skutečně letí a jak jistě víte, nejsme u konce. Módní návrháři a designéři se do toho pořádně opřeli a každým dnem nás překvapují něčím novým, neokoukaným a hlavně něčím, co je skutečně trendy. Pojďme si společně projít další díl nejnovějších trendů, kterými se můžete nechat inspirovat.

Nude je trendy – prodlužte tak své nožky

Nude, některé ženy vlastně ani nevědí, co to nude barva je. Jde vlastně o tělovou barvu, které by měla ladit ke všemu oblečení. A co podpatků týče, není zábran. Navíc letošní léto si můžete oživit tím, že si k novým šatům přidáte pár centimetrů, protože tělové botky nohy prodlužují a nejen to, jsou navíc báječné a lichotivé. Krom toho, muži milují, když jsou ženy sladěné, jen to nikdy neřeknou, takže pohled na dlouhé nohy je nepopíratelně elegantní! Další letošní hit znáte, tak si ho koukejte sehnat.

Žluté doplňky

Je čas na žlutou, ale nemusíte se bát, že bychom museli nějak zpomalovat. S letním sluncem stoupá veselá náladu a žlutá barva je pro nás ta pravá. Můžete si pořizovat diáře, hodinky, balerínky, gumičky, psaníčka v citronové až po slunečnicovou žlutou. Tato sezóna je plná barev, tak proč svůj šatník nerozšířit o jednu další?

Zavládla i fialková

Léto plné barev, ale abychom se neopakovali, v tomto článku jsme vás už informovaly o tom, že dnešní horké měsíce si žádají pestré barvičky a jako první jsme vás seznámily se žlutou. Tím to však nekončí, sladká fialková si také žádá svoji pozici. Opět nezáleží na tom, jaký odstín zvolíte, zda to bude odstín hroznového vína, šeříku či lilku. Například do výroby fialkových šperků se zapojila značka Swarovski. K lepšímu looku vám pomůže i kabelka, lak na nehty, tričko či jen plážová deka ve fialové barvě. Výjimkou není ani značka Blackberry, která má na trhu fialkový mobilní telefon.

Pruhovaná tílka

Proužky jsou všude, kam se podíváte – a to především co se Hollywoodu týče. Hvězdy jako Jennifer Aniston, Megan Fox či Jennifer Garner nedají dopustit na pohodlné a trendy pruhovaná tílka. V této sezóně můžete být stejně posedlé touto jedinečnou věcí, která je zatraceně trendy. Krom toho letí námořnické proužky, tak si je nezapomeňte pořídit.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *