Nejnovější světové trendy 2010 2. díl

Napsal

Nejnovější světové trendy 2010 2. dílPřinášíme vám pokračování nejnovějších světových trendů, jimiž se můžete inspirovat a okouzlit tak vaše okolí. Budete trendy, in a jednoduše zazáříte.

Gladiátorky opět v kurzu

Sandálky alá gladiátorky jsou zpátky s pomstou. Značky jako Diane von Furstenberg, Marni nebo Givenchy vytvořily a upravily tento styl obuvy tak, aby byl o něco elegantnější, stylovější a jednoduš více trendy než v 80. letech. Krom modelek, které gladiátorky předvádí na molech nosí nostalgické sandály už herečky jako Carrie Underwood a Anne Hathaway. Pokud i vy chcete v létě zazářit, popadněte sandálky a zkombinujte je společně s džínami a jednoduchým topem v bílé barvě. Přidejte trochu glam stylu v podobě pletené dlouhé vestičky a slunečních brýlí. Můžete se však inspirovat i od Anne a obléknout si kraťoučké šatečky. Letos jsou gladiátorky IN v barvách, jako je černá, zlatá, červená nebo stříbrná.

Móda z photoshopu

Z billboardů a na Facebooku se objevují profilové obrázky, které jsou vysoce trendy s přehnaně dokonalým designem. Je jasné, že všechny takové fotografie byly propůjčeny programu Photoshop, který přetváří obyčejné fotografie v dokonalost. Je nová sezóna a módní návrháři skutečně nezůstávají pozadu. In se totiž staly oblečení a doplňky s tučně “digitálními” potisky. Módní tvůrce, který se ihned inspiroval digitálními potisky je například Versace ve své kolekci na jaro/léto 2010.

Módní divy : Christina Aguilera a Kim Kardashian

Krom různých módních trendů nesmíme také zapomenout na trendy pro krásu. Letem světem se neustále každý dohaduje o tom, zda jsou krásnější brunetky či blondýnky. My naštěstí už známe odpověd, a ta je, že je to vyrovnané. Minulý týden se v NYC setkali dvě krásné herečky – Christina Aguilera a Kim Kardashian. Svět se nestačil divit, jak to dělají, že jsou obě tak krásné. My naštěstí víme, jaké skrývají tajemství. Vše je o správném make-upu, tak se i nspirujte.
Pokud toužíte vypadat jako pop diva Christina Aguilera, určitě sáhněte po rudé rtěnce, která dokonale zvýrazní i ty nejúžší rty, oči zvýrazníte umělými řasami a nehty dolaďte černým lakem. Budete působit naprosto dokonale.
Pakliže se vám více líbí přirozená tvář Kim Kardashian, krásné oči zvýrzníte taktéž umělými řasami, ale také růžovou tvářenkou, rudým lakem na nehty a sladce růžovým leskem na rty. Zazáříte jako sladká panenka, které nikdo neodolá.

Je libo něco od CHANELU? Tetování nikdy nevypadalo tak stylově

Světoznámý módní návrhář nechal “načmárat” napříč modelčině hrudníku a na stehno tetování. Nemusíte se bát, že by tento trend byl šílený, v klidu to můžeme nechat na Karlu Lagerfeldovi a značce Chanel, která nyní umí přeměnit klasické tetování v něco úžasného, stylového a vytříbeného.
Během představování nové kolekce jaro/léto 2010 Ready-to-wear v Paříži, byla představena novinka  Les Trompe-L’Oeil de CHANEL Temporary Skin Art. Diváky otřásly modelky, jejichž těla byla zdobena “dočasným” tetováním značky CHANEL v podobě perel, řetězových symbolů a samotného symbolu značky Chanel, která vytvořil Peter Phillips – globální kreativní ředitel Make-upu CHANEL. Tyto rafinované “potisky” mohou být dobrou volnou pro ženy, které CHANEL zbožňují, ale je třeba jednat rychle, protože prodej je jen dočasný.

“Zaměřil jsem se na přirozený make-up v elegantním béžovém tónu a tělo jsem ozdobil lehkým dotekem rebelství – tetováním!” řekl Phillips.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *