Nejnovější světové trendy 2010 1. díl

Napsal

Nejnovější světové trendy 2010Každý rok je trendy a in něco jiného. Veškeré oblečení a doplňky, které se nosí následující rok určují návrháři. A právě díky informačním zdrojům máme jedinečnou možnost vás seznámit ihned s několika trendy, které jsou letos IN. Pokud chcete zazářit, stačí se inspirovat – nebudete litovat.

Sluneční brýle – z ochrany módním doplňkem

Sluníčko nám konečně svítí, ptáci zpívají a my se připravujeme na léto – a také na nošení slunečních brýlí, které byly kdysi dávno především zdrojem ochrany před slunečním zářením. Dnes je tomu ale jinak a módní návrháři se snaží především o to, abyste byla IN.
Žhavá novinka minulého roku se jmenuje letecké brýle. Tzv. letci jsou hot i letošní léto a to v ohromujících odstínech. Bez ohledu na to, jaké jsou módní změny, s leteckými brýlemi budete vždy trendy. Krom vás si tyto brýlky oblíbily i světoznáme celebrity, jako je Russell Brand, Angelina Jolie nebo Brad Pitt. Vy však nemusíte být slavné, protože hvězdný vzhled vám zajistí právě tyto “okuláry”, které jsou lichotivé pro každý tvar obličeje. Letos skutečně letí skla do zelena, modra, fialova, vínova a či tmavě modra, všechny samozřejmě s přechodem.

Mějte svůj Ipod ve stylovém kabátku

Žádný z návrhářů se nestraní tomu, aby společně k novým technologiím nevymysleli něco extra. Vy máte nyní  možnost chránit svůj Ipod ve velkém stylu, například se značkou Gucci. Stylové pouzdro je vyrobené z černé pogumované kůže Guccissima GG neoprenu. Dobrou vlastností například je, že uvnitř je speciální potah, který chrání vaši dotykovou obrazovku před tlakem a poškrábáním. Pouzdo Gucci bude dostupné za 230 dolarů a v obchodech po celém světě se objeví 15. června. Vy si jej můžete pořídit už teď na gucci.com.

Plavky – jen na jedno rameno

Všichni známe mnoho druhů plavek. Jsou to například bikini, v celku a další. Letos však letí elegantní způsob, což jsou plavky, které zahalí část jen jednoho vašeho ramena. Takové letní plavečky jsou nejen sexy, ale mají především asymetrický vzhled, který dokonale modifikuje tradiční plavky. Odvážný střih zdůrazňuje ramena a současně budete působit odvážně a štíhle. Neváhejte proto a skočte si do obchodu pro tuto žhavou novinku. Módní tvůrci navíc vymýšlejí různé tvary plavek, jako je například odhalené bříško, boky či mají plavky volánky u prsou.

Řekněte “ano” červené

Poslední dobou je velkou výzvou červená barva. Návrháři, celebrity, modelky a jiné průbojné osobnosti se snaží dát všem najevo to, že právě tato barva je letos nejlepší. I vy můžete působit odvážně v tomto horkém odstínu. Váš šatník bude hned o něco ohnivější, odvážnější a více sexy. Ve vaší výbavičce nesmí určitě chybět lodičky, psaníčko, rtěnka, spodní prádlo, lak na nehty – a to vše v žhavé červené.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *