Nejlepší účesy na léto

Napsal

Vlasy vypadají dobře v každé délce, ovšem v létě jsou dlouhé vlasy o dost náročnější, protože je pod nimi fakt horko. Podívejte se s námi na tipy na jednoduché letní účesy, s nimiž se i během letních měsíců budete cítit dobře.

Kvůli vysokým teplotám je lépe být více kreativní, to ovšem neznamená, že nám účes musí zabrat více času než obvykle. Pomůžeme vám najít účes, kterým vašim vlasům dodá šmrnc a udrží je na uzdě.

Chaotický drdol

Takový drdol vytvoříte velmi snadno a rychle. Platí pravidlo, čím méně se budete snažit, tím lépe bude drdůlek vypadat. Chcete-li, aby působil opravdu nenuceně, nechte konce vlasů volně a vytáhněte několik pramínků kolem obličeje. Navíc, čím vyšší drdůlek je, tím volnější jsou vaše ramena a krk.

Hravý bobík

Pokud máte dostatek odvahy a hravou povahu, drdůlky si na své hlavě můžete udělat hned dva. Variant bobíků či drdůlků je opravdu mnoho. Bobíky si můžete vytvořit jen z vrchní části vlasů a ty spodní jen zlehka navlnit. A nebo můžete vyzkoušet ležérnější drdůlky, kdy je naopak vrchní část vlasů jen zlehka ledabyle učesaná a drdůlky vytvořit na spodní části hlavy. Obdobou může být účes, kdy si z vrchní části vlasů zapletete dva francouzské copy a na spodní části hlavy je svážete do ledabylých bobíků. Drdol nemusí působit pouze chaoticky. Můžete si z pár pramenů vlasů uplést copánek, který omotáte kolem gumičky či vlasové vycpávky.

Hladký vysoký culík

Ideálním a nejrychlejším účesem je zajisté culík, vysoko vyčesané vlasy stačí pouze stáhnout gumičkou a uhladit. Pokud chcete vypadat elegantně a upraveně, určitě byste měli zkusit vysoký culík, který navíc jako bonus, vaše vlasy opticky prodlouží. Vlasy si vyčesejte až na temeno hlavy. Jestli chcete účesu dodat šmrnc, obtočte tenký pramen vlasů kolem gumičky tak, že ji zcela zakryjete.

Rybí a francouzský cop

Rybí cop a ani ten francouzský nejspíš nikdy nevyjdou z módy. Je to jednoduchý účes, který vypadá velmi rafinovaně a tolik romanticky. Existuje mnoho variant a je jen na vás, který si zapletete. Mladistvě pak budou vypadat dva copánky, které si přes ramena  přehodíte dopředu.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *