Naučte se správně nosit červenou

Napsal

Naučte se správně nosit červenouČervená barva představuje oheň, plameny, vášeň a divokost. Červená patří mezi teplé barvy a pokud jste právě vy vyznavatelkami rudé barvy, můžete svým rudým oblečením doslova zabíjet od pohledu. Proč má červená takovou sílu a jak ji správně nosit?

Červená není jako ostatní barvy

Většina žen nosí červenou s oblibou a většině také sluší, jenže i zde se občas najdou případy těch, které si na sebe oblečou tuto barvu a výsledek je..katastrofa. Není nic těžkého si nechat v obchodě od kvalifikovaných prodavaček poradit, mnoho žen se totiž dopouští fatálních módních chyb, a právě proto se pak musíte ptát: “Proč já v tom úžasném kabátku vypadám tak divně?”
Pokud se chcete takovým situacím vyhnout a nosit červenou s píchou, stačí se držet našich jednoduchých rad.

Rada č.1: Příliš červené škodí

Červené šaty, červené sandály, rudé rty, rudé nehty – jste si jisté, že na sobě tolik červené “unesete”? První věc, kterou byste si měly zapamatovat,  je představit si sebe samotné v takovéto kombinaci jedné barvy. Vážně se vám tolík červené na sobě líbí? Buďte originální a rozhodně se nedržte hesla “kombinace jedné barvy”!

Rada č.2: Správně kombinujte

Červená s bílou, černou nebo modrou vytváří velmi dobrou kombinaci. Tato kombinace vypadá většinou dobře ať už na sobě máte cokoliv. Někdy je však potřeba se nad kombinováním zamyslet, aby váš outfit nepřípomínal cirkusového klauna. Zkoušejte kombinace jako je červená s fialovou, červená s růžovou nebo červená spolu se stříbrnými filtry. Snažte se váš look obohatit tak, abyste připomínala divu z devadesátých let, která je trochu drzá, ale hlavně originální.

Rada č.3: Červené? Ne pro každou příležitost!

I když vy máte možná divokou a nespoutanou náladu a chcete ji tak vyjádřit svým oblečením – a opět červenou barvou, zpomalte. Tato barva je velmi výrazná a určitě se nehodí pro každé příležitosti, proto se snažte vybírat barvu svého oblečení také podle toho, na jakou akci se strojíte.

Rada č.4: Jednoduchost

Chcete na párty zazářit s červenou barvou, ale nechcete působit příliš nápadně a vyzívavě? Zkuste zkombinovat vysoké šněrovací boty s krátkými červenými koktejlkami. Tento look vás bude skvěle doplňovat a nebude na vás příliš upozorňovat.

Rada č.5: Červená nejen na důležité události

Stojíte si za názorem, že červená barva se hodí pouze na formální události či na párty? Tak to jste na omylu. Lidé si po většinu času kupují červené boty a šaty pouze tehdy, pokud na to mají náladu či se někam chystají. Druhý den se obléknou do nudné černé nebo modré. Proč si červenou nevzít také ke kamarádce nebo do práce?

Ujistěte se, že si červenou ve svém šatníku skutečně oblíbíte a že ji nebudete používat pouze na věnečky, plesy nebo společenské akce. Je to škoda, červená je hřejivá, krásná a nápadná barva, tak proč ji nenosit?

Rada č.6: Není červená jako červená

Nezůstavájete u jednoho odstínu červené, zkuste také vínovou, vínově rudou, kaštanově červenou, horkou červenou nebo oranžovou červenou. Barvy dokážou skvěle zdůraznit to, jak se právě cítíte a jakou máte náladu a právě díky tomu, že červená má hned několik odstínů, můžete s ní perfektně dát najevo, v jaké jste náladě.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *