Módní vychytávky pro teenagery

Napsal

Módní vychytávky pro teenageryJsi 15-letá, 16-letá či 17-letá dívka, která neustále neví co na sebe, ale k módě chová speciální cit? Tyto dospívající dívky se v tomto věku módou zabývají snad častěji, než ostatní věkové kategorie. A ačkoliv na dnešním trhu obchody nabízejí mnoho šatů či kalhot, vybrat to správné oblečení není vůbec jednoduchý úkol. Jak tedy vypadat stylově a IN?

Pravidlo pro úspěch: Neboj se vyčnívat z davu

Snaž se nosit především takové oblečení, které se nosí snadno, tím se myslí, aby jsi nosila pouze takové hadříky, ve kterých se budeš cítít pohodlně a né příliš vyzívavě. Pamatuj si že kluci mají raději eleganci, než dívky, kterým z každého koutku jejich těla vyčnívá to, co mají pod oblečením – proto si zapiš za uši – nedovol aby ti z tílka vykukovala podprsenka, při nošení krátkých triček, aby ti nenastydly ledviny a hlavně si dej pozor na to, jak oblečení kombinuješ. Můžeš mít sebehezčí model, ale jakmile k němu  zkombinuješ špatnou kabelku, šátek či boty, zcela ho zazdíš.Můžeš například dobře kombinova barvy, ale níkdy nemíchej vzory.

Nos to tak, jak se to hodí

Je jasné, že pokud jdeš na společenskou událost, nevezmeš si své oblíbené tričko a džíny, ale vyzkoušíš například pár pěkných šatů. Ale i zde se dají dělat velké přehmaty ve výběru. Snaž se vždy nosit něco, co podtrhne tvé přednosti, zakryje nedokonalosti. Snaž se vypadat elegantně a noblesně. Na párty si můžeš dovolit něco více sexy, to že se za tebou budou kluci otáčet je pak pro tebe jen a jen výhodou.

Vyhraj si s doplňky

Módní doplňky určitě nepodceňuj, pamatuj si, že skvěle dokážou obohatit a podtrhnout tvůj outfit. Mezi nejoblíbenější patří šperky, klobouky, peněženky, opasky brýle, šátky – přesně všechny tyhle skvosty dokážou z nudného outfitu vykouzlit přepichový look. Kromě toho, aby jsi sama věděla, co se tobě líbí, musíš vyzkoušet hned několik stylů a několik druhů doplňků a né zůstávat jen u jednoho.

Nesmrtelná džínovina

V džínách vypadá dobře téměř každý, nejčastěji dělají dívky chyby ve výběru střihu a velikosti. Některé vypadají dobře v úzkých nohavících – to platí především pro slečny “samá ruka, samá noha” a naopak dívkám se zaoblenými tvary sluší například pokud jsou nohavice rovně střižené či dole lehce rozšířené – to dokáže skvěle odvést pozornost od širokých boků, stejně jako už jednou zmíněné rovné nohavice, díky nimž se vyváží poměr mezi lýtkami a bokami.
Nemusíš však nutně zůstávat jen u jeansů, neboj se experimentovat. Kup si capri kalhoty, bermudy nebo elegantní lehce do zvonu. Důležité je, aby ti oblečení sedělo a cítila ses v něm dobře, proto si nikdy nekupuj něco, jen protože je to IN. Nikdy!

Tip pro dívky:

Nejdůležitější ze všeho je zjistit, jaký je tvůj styl. Proto se snaž vyzkoušet co nejvíce stylů, experimentuj. Jedině tak zjistíš, co ti vyhovuje nejlépe. Čti módní časopisy, aby jsi měla přehled a poraď se například se svými kamarádkami co ti sluší. Snaž se sdílet s nima své a jejich názory. Neboj se realizovat své nápady a uskutečňuj na vlastní pěst!

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *