Jak být neodolatelná za pár minut

Napsal

Jak být neodolatelná za pár minutŘíkáte, že zkrášlování vám trvá celou věčnost a nakonec se to stejně nepovede? Máme pro vás několik málo tipů, které si dobře zapamatujete a na každém rande s přítelem budete sexy a neodolatelná. Bonusem navíc je, že vše zabere pár minutek, takž přítel na vás nebude muset čekat věčnost, tak se pojďme vyškolit!

Okouzlete vaší pokožkou

Základem krásného těla je, aby vaše pokožka vypada přitažlivě. A které dvě věci to jsou? Hebkost a vůně – a to nejen na dotek. Před koupelí si do lázně nalijte vonné olejíčky a používejte jen přírodní pěny do koupele. Jednou týdně své tělo zhýčkejte peelingem, kdy se zbavíte odumřelých buněk a vaše pokožka tak bude krásně hebká. Po koupeli se natřete tělovým mlékem, které hydratuje. V nynější době jsou na trhu i takové přípravky, díky kterým bude vaše pokožka prozářená a třpytivá.
Pak je na řadě parfém či toaletka. Parfém nanášejte vždy na teplá místa, jimiž jsou např. : za ušima, na zápěstí, kliční kosti, loketní jamka či pod kolena. Mějte však na paměti, že nic se nemá přehánět.

Nikdo neodolá vaším rtům

Pokud jste nevěděla, právě rtěnka je kosmetické zkrášlovadlo, které má své tradice a nějakou historii. I když v minulosti se jednalo spíše o nebezpečné líčení, v nynější moderní době je to jen a jen výhoda mít doma nějakou takovou rtěnku. Nezapomínejte proto používat výrazné barvičky ( rudá, růžová či hnědá). Věřte nám, že dobře zvolený odstín rtěnky dokáže i nemožné.

7 triků – úspěch zaručen

• Pokud si myslíte, že se vaše vlasy neobejdou bez ranní dlouhodobé přípravy, jste na omylu. Kolikrát jsou vaše vlasy víc než sexy právě tehdy, když vstanete. Musíte být však majitelkou dobrého střihu.

• Nemáte-li doma rtěnku ani balzám, sáhněte po lesku, který vaše rty dokonale zvýrazní a nebude to působit přehnaně. Jednoduše budete k nakousnutí.

• Existují ženy, které byly obdařeny doslova bujným poprsím a k dokonalému dekoltu jim tedy nic moc nechybí. Pokud máte malá prsa, nebo jednoduše normální velikosti ( ale i velká), můžete svůj dekolt zvýraznit třpytivým bronzovým pudrem. Vytvoříte tak efekt opálené hrudi a většího dekoltu.

• Používáte parfém? Rozhodně nešetřete ve smyslu, že je dobré ho použít i na jiná místa, než je tělo. Například vlasy. Pokud pár kapek nanesete na vaši hřívu, budete prostě neodolatelná, protože parfém ve vlasech dokáže divy – dlouho voní a je neskutečně sexy.

• Pakliže chcete vytvořit efekt dlouhých a štíhlých chodidel, natřete je třpytivým tělovým mlékem ( nebo s kapkou samoopalovacích látek). Vaše nohy budou působit delší a štíhlejší.

• Myslíte si, že co se hrudi týče, příroda vám moc nenadělila, odhalte proto záda! Nejdřív jim ale dopřejte peeling a poté je natřete třpytivým mlékem.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *