Elixíry na krásu: sáhněte po osvědčeném

Napsal

Poličky drogerií a specializovaných obchodů zaplňují pořád nové lahvičky, kterým lze jen těžko odolat. Osvědčené výrobky prověřené lety užívání mezí miliony žen na světě jsou přitom dostupné a opravdu fungují. Víte, které produkty se o vás dobře postarají?80618986

Meduňkové kapky

Tento produkt se začal vyrábět už v 19. století. Jedná se v podstatě o bylinky naložené v alkoholu. Kapky obsahují dvanáct bylinek, z nichž každá má své jedinečné účinky. Účinkují proti vnitřnímu neklidu, zmírňují nervozitu a napětí a stabilizují krevní oběh. Nemusíme je jen pít, ale účinkují i při potírání, třeba na namožené svaly, nebo při masáží spánků.

Bázická sůl

Kyselé naše tělo nemá příliš v lásce. Z kyselého jídla a pití vás bolí žaludek, při kyselém pH zase trpí pokožka, která může zarudnout, svědit. Bázická sůl proti těmto příznakům bojuje. Najdete je v přísadách do koupele nebo sprchových gelech. Pokožku umí krásně zjemnit a zvláčnit. Působí i proti celulitidě a zbavují tělo škodlivých látek.

Pečující pudry

Byly doby, kdy se tmavá pleť příliš nenosila. Ženy používali nejrůznější pudry, aby byla jejich pleť ještě světlejší. Dnešní pudry pomáhají ve chvílích, kdy se  nadměrně potíme. Pudr přitom omezí pocení, ale přitom póry neucpou. Luxusní pudry dokonce zanechávají na kůži jemný hedvábný lesk, a tak díky tomu vypadá pokožka svěže.

Francovka

Francovka pochází sice z Francie, ale přísady, ze kterých se vyrábí, evokují spíše Alpy. I proto se ji u nás říká Alpa. Smrkové jehličí, kafr, kosodřeviny a mentol pomáhají na svalové křeče i proti bolesti hlavy. Problém je, že obsahuje hodně alkoholu, který pokožku může vysušit. Je třeba proto Francovku používat s rozvahou.

stk66091cor

Jelení lůj

Dneska už není k dostání tak snadno. Zřejmě proto, že skutečně pocházel z tuku jelenů. Využívají jej proto hlavně sportovci, kteří potřebují při pohybu ochránit místa, která jsou nejvíce namáhána. Ideální je na popraskané paty, suchá kolena nebo lokty. Využít je můžete i pro psa, kterému v zimě praskají tlapky.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *