Elixír v podobě sofistikovaných ampulí – dnes už najdete nejen ty na vlasy, ale pomoci můžete i pokožce. O čem je řeč?

Napsal

Některé kosmetické společnosti přichází v poslední době se skleněnými ampulkami, jejichž obsah je učiněný elixír nabitý vitamíny a dalšími živinami pro vlasy a pro pleť. Tyto koncentrované extrakty jsou nezbytnou součástí péče o pokožku, jsou velmi účinné, přesto stále dost opomíjené. Je to škoda. Obsah těchto skleněných ampulek vám může pomoci s mnoha problémy a výrazně zlepšit kvalitu vaší pleti.

Co všechno dokážou ampule na pleť

Podle toho, jaké sérum konkrétní ampule obsahují, mohou pleť hydratovat, osvěžit, zpevnit, vyhladit mimické vrásky, zjemnit texturu či sjednotit barevnost pokožky. Některá séra v ampulkách stimulují regenerační proces, vyživují a dodávají pleti energii, případně chrání před negativními vnějšími vlivy.

Mezi výhody elixírů v ampulích patří vysoká koncentrace látek, minimální obsah konzervantů, naprosto bezpečné použití a rychle viditelné výsledky. Podobně jako pleťová séra jsou pro pokožku velmi přínosné, péči o pleť zvedají o další level. Přesto u nás nejsou tak známé a rozšířené, jako například na západ od hranic.

Zdravější pokožka díky ampulím

Omlazující elixíry v ampulích dodávají na trh známé kosmetické firmy i výrobci alternativní přírodní kosmetiky. Při výběru raději vsaďte na výrobky, jejichž původ znáte, případně používáte od stávající firmy i jinou kosmetiku. 

Použití elixíru v ampulce je jednoduché: na vyčištěnou pleť, ještě předtím, než nanesete krém nebo makeup, aplikujte obsah ampulky a pečlivě ho do kůže vmasírujte. Teprve pak pokračujte s další péčí, jak jste zvyklá.

Účinky přípravků jsou díky vysoké koncentraci účinných látek patrné již po několika aplikacích. Jestliže ale očekáváte větší změny, musíte i k tomuto téměř zázračnému elixíru přistupovat s trpělivostí. Chce to čas a důslednost.

 

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.