Jak sladit spodní prádlo s oblečením

Napsal

KrJak sladit spodní prádlo s oblečenímásné i luxusní spodní prádlo je výsadou každé ženy. Jen málokterá z nás i nenechá záležet na výběru podprsenky, kalhotek či tang. Podle mého názoru, dokáže i spodní prádlo zvednou ženě sebevědomí na zdravou úroveň. Zkrátka se s ním člověk cítí bezpečněji a tak nějak úplněji. Na druhou stranu – víte, jako kalhotky apod. si vzít pod jaký druh oblečení? Od toho jsme tady zase my.

Světlé a elastické oblečení příliš neskryje

Oblíbila jste si přiléhavé kalhoty nebo upnutá trika a to vše navíc v bílé barvě? Pak následující rada poputuje přímo k vám. Určitě víte, takový odstín oblečení je náchylný ke každé špíně a nečistotě. Na druhou stranu v něm ženy vypadají skvěle a pro muže jsou tím pádem neodolatelné. Měla byste však pamatovat na to, že pod oblečením, které obepíná jednotlivé části těla, toho moc neskryjete. Proto, pokud vám záleží na celkové úpravě modelu, noste pod těsná trička či kalhoty raději spodní prádlo bez švů.
O eleganci se postará i správná velikost spodního prádla. Věřte, že potkat na ulici ženu, která má pod tričkem znát těsné obrysy podprsenky a pod kalhotami má zase viditelné znatelné zářezy kalhotek, není nic hezkého.

Bílá nebo šampaňská?

V minulosti byl za vrchol módy považován model, který se skládal pouze z bílé barvy. Dnes už se elegance posunula dál, a proto se ženám představují spodní prádla například v tělových či šampaňských odstínech. Jsou více než slušivé a pokud ráda působíte kouzelným dojmem, teď určitě zabodujete. Navíc se spodní prádlo vyrábí nejen v různých materiálech, ale šije se také v různých stylech. Vzít si ho tak můžete na běhání do parku, na procházku do lesa i na pracovní schůzku.

Bílá krajková královna

Máte ráda krajky? Pak i ve 21. století nepřijdete do obchodu zkrátka. Jen si dejte velký pozor na to, pod jaké oblečení si takové spodní prádlo oblékáte. Krajky se svým nápaditým vzorem příliš nehodí pod bílé kalhoty či triko. A proč? Příliš byste totiž upozorňovali na své partie. Na druhou stranu – někdo chce být zajímavý, tak proč ne právě takovým způsobem.

Výběr kalhotek dá také zabrat

Tanga, normální „bombarďáky“ nebo s nohavičku. Dilema, které je však nutné vyřešit. Vždy ale berte v úvahu vaši postavu. Ne vždy si můžete obléct tanga, ne vždy se budou hodit „bombarďáky“ a s výběrem nohavičkových kalhotek buďte také opatrná. Na první pohled by si o vás mohl někdo myslet, že jste si místo svého spodního prádla vzala spodní prádlo svého přítele.
Ale už konkrétně. K vypracovanému zadečku se určitě hodí tanga a to i pod bílé kalhoty, pokud se ráda ukazujete. Pokud máte štíhlá stehna, můžete si nohavičku a klasické kalhotky dle libosti obléci i pod těsnější sukni či kalhoty. Větší zadeček stáhnou úplné kalhotky, avšak si dejte pozor na správnou velikost.
Pokud máte s výběrem spodního prádla problémy nebo se v nějakém prostě necítíte, zvolte raději na rizikových partiích volnější oblečení.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *