Jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla?

Napsal

Léto ještě ani zdaleka nekončí a i když se prázdniny překulily do druhé poloviny, stále se nám nabízí nespočet příležitostí, proč vyrazit k vodě. Jakmile teploty vyšplhají k třicítkám, jen málokdo vydrží sedět doma na gauči v obýváku, kde z něho pot teče proudem a v televizi stejně běží dokola ty samé okoukané seriály. Stručně řečeno by byla strašná škoda prosedět letní čas doma, když můžete na sluníčku chytit trochu zdravé barvy a dostat do kůže potřebný vitamín D! Máte-li výčitky kvůli své postavě a pro její nedostatky se stydíte svléknout do plavek, pak vám náš dnešní článek pomůže. Sepsali jsme v něm několik tipů, jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla!

Jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla

Nechcete se pro strie na bocích nebo povolenější bříško na veřejnosti svlékat do plavek? Stydíte se za drobné vady na kráse? Pak se nechte inspirovat našimi tipy, jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla, díky kterým nebudete muset trávit horké léto zalezlí doma nebo ve stínu!

Jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla – 3 tipy pro vás!

Věřte nebo ne, ale i s tak malým kouskem látky můžete vykouzlit hotové zázraky! I když se vám to možná na první pohled zdá nemožné, i s pomocí plavek můžete oklamat své okolí. Nevíte jak na to? Po přečtení dnešního článku už si budete vědět rady!

Tip první: Černá barva umí zázraky!

Jestliže se nechcete u vody svlékat jen proto, že vaše tělo zdobí nějaké to kilo navíc a vaše silueta v žádném případě nepatří k nejdokonalejším, pak pro vás máme jednoduchou radu, jak opticky oklamat zvídavé zraky kolemjdoucích lidí. Stačí vsadit na černé plavky, které dokážou zázraky. Černá barva je odjakživa spojována se schopností ubrat několik centimetrů a není se tak čemu divit, že na ni ženy sází ve všech módních oblastech. Černé jednodílné plavky jsou tedy vaší jistotou, na kterou se nemusíte bát vsadit horkou kartu!

Tip druhý: Šikovné tankiny schovají přebytečná kila!

Znáte tankiny? Jedná se o dvoudílné plavky, které si hravě poradí s nějakým tím kilem navíc, které se vám usadilo v oblasti bříška. Máte-li povolenější bříško v důsledku porodu nebo k vám zkrátka příroda byla o něco štědřejší a nadělila vám k dobru pár centimetrů navíc, pak jsou tankiny výborným způsobem, jak ony centimetry před zraky dalších lidí šikovně schovat. Tankiny mají spodní díl klasický jako tradiční bikiny, ale horní díl je delší a připomíná tílko na špagetových ramínkách. Díky delšímu střihu zakryjete celou problematickou partii bříška i boků.

Tip třetí: Push-up košíčky dodají povislým ňadrům skvělý tvar!

Dalším důvodem, proč se mnoho žen odmítá na veřejnosti svléknout do plavek, jsou povislá prsa, za která se jednoduše stydí. Ani v tomto ohledu nemusíte ztrácet hlavu! Stejně jako existují šikovné push-up podprsenky, dají se pořídit i praktické push-up plavkové košíčky, které fungují na stejném principu. Máte-li tedy strach, že by se okolí za vašimi záda posmívalo vašim ňadrům, která už nedrží takový tvar jako před několika lety, pak si pořiďte plavkový model, jehož součástí budou vyztužené košíčky. Uvidíte, že vaše ňadra rázem získají přitažlivý tvar!

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *