Boty, botky, botičky – jaké si vybrat?

Napsal

Také zoufale sledujete teploměr a zprávy o počasí a doufáte, že už brzy budete moci vylézt z teplých bot a ukázat svůdné nárty? Počasí vám slíbit bohužel nemůžeme, ale navnadíme vás na trendy, které k nám snad co nevidět proniknout.

Svůdná lehkost

Nejen jaro ale i léto bude ve znamení lehkých a volných modelů. Pokud dáváte přednost ležérnímu stylu, určitě si najdete svůj módní „trhák“. Tyto botky totiž ženám dodají sex-appeal, svůdnost a také eleganci. Abyste věděly, co se k botičkám hodí dále, jen krátce nastíníme „módní situaci“. V kurzu budou rovně střižené a vzdušné šaty, široké rozevláté sukně a dále sukně cigaretového stylu. Na horní polovinu těla se právě připravují úzká prodloužená trička, krátká saka či bundičky. To vše se soustředí na styl 60. let, který zvýrazňuje pas spolu s širokými pásky.

co-na-nohy-2Balerínky, lodičky, sandálky atd.

Vrcholem jarní a letní módy letošního roku budou lodičky s otevřenou špičkou. Nově se k nim přidají i ty, které jsou opatřeny otevřenou patou. Lodičky mají hranatý i oblý tvar s jemně prohnutými podpatky. Ženy s velkým sebevědomím pak ocení lidičk s plnou špičkou a patou s dírkováním a perforováním.
Balerínkám zůstává stejná obliba jako minulý rok. Okouzlují především mladistvým vzhledem, který bude doplněn květinami, kulatými špičkami či velkým vykrojením. Méně náročné uživatelsky se mohou těšit na mašličky, přezky nebo kamínky.
Eleganci dodají i sandálky s různou výškou a tvarem podpatku. Pohodlí dodají nožkám jemné pasky ozdobené dekorativními prvky, zejména třpytivými kamínky nebo korálky. Přitažlivé žabky a sandálky s T-páskem přes nárt zvýrazní štíhlost nohou i věk.

Originální barvy

Kombinací různých barev si nebudete připadat jednotvárně ani zastarale. Módní styl se řídí hlavně podle odstínů bílé, šedivé, pískové a dále podle zářivých odlesků. „In“ budou modely s barevnými přechody. Okouzlíte originální barevností na jednoduchých botičkách. Elegance bude zastoupena lakovaným provedením.
Na své si přijdou i milovnice zářivých barev. Neony okolo sebe šíří dobrou náladu a klidně je můžete doplnit i světlými barvami vašeho oblečení. Oblibě se bude těšit královsky modrá, zelená, žlutá, červená, oranžová i fialová.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *