8 věcí, které nesmí chybět v každém šatníku

Napsal

8 věcí, které nesmí chybět v každém šatníkuVánoce jsou takřka za námi, ale to neznamená, že nás nečekají lednové slevy. Obchody budou proto zajista plné. My vás nyní seznámime s řadou věcí, které by neměli chybět ve vašem šatníku – tudíž na co si pak v obchodech počíhat.

Malé černé

Malé černé šaty jsou vysoce nadčasové a elegantní a ve své skříni by je měla mít každá žena. Hodí se jak do práce, tak na slavnostní příležitosti bez ohledu na to, jaké je roční období. Dalším pozitivem na nich je, že je můžete ladit prakticky s čímkoliv. Podpatky mohou být vysoké, nebo nízké a dokonce i jakkoliv barevné, to samé platí i o kabelce, která by však s botami měla ladit. Pokud si je tedy obléknete, nezapomeňte na šperky a elegantní účes.

Bílá košile

Tak tohle je klasika, bílá košile je kus oblečení, který můžete kombinovat s čímkoliv. Nebude vypadat špatně jak s džínami, tak se saténovou sukní. Hodí se taktéž na jakoukoliv příležitost a vy budete vypadat ležerně. S bílou košilí si vás vzhled určujete jen vy samy.

Elegantní kabelka

Myslím, že už všem došlo, že nejdůležitější součástí jakéhokoliv outfitu jsou také doplňky, jež mezi ně patří také kabelka. Je jen na vás jakou zvolíte, ale pokud chcete mít takovou, která se hodí kamkoliv, volte neutrální barvy, jako je černá, bílá nebo béžová a co se velikosti týče, měla by být střední. Tvar a cena už je jen na vás.

Peněženka

Myslete na svou peněženku jako přímý odkaz toho, jaký se vám podaří vytvořit outfit. Sama se určitě nechcete stydět za peněženku, kterou vytáhnete z batohu. V poslední době se uchytily peněženky, které jsou ve tvaru obdelníku a mají výrazné zapínání, co se barev týče, je to neomezené. Pokud budete vaši peněženku chtít použít jako psaníčko, nezapomeňte na dobře slazené barvičky.

Luxusní hodinky

Neobávejte se trendů, pokud jde o nákup klasických hodinek. Vyberte si takové, které nejlépe vyhovují a odpovídají vašemu osobnímu stylu. Tady naštěstí nehraje roli ani barva, velikost či tvar. Pokud vás ale zajímá, co letí, jsou to velké ciferníky a pánský styl.

Dlouhý lehký šátek

Ideálním doplnkěm téměr ke každému kousku oblečení je právě šátek. Nejen že zahřeje u krku v zimním počasí, ale můžete jej nosit i jako pouhý doplněk. Tentokrát frčí etnický či zvířecí potisk a odvážné barvy.

Černé lodičky do špičky

Je mnoho skvělých lodiček a podpatků, které se vám mohou líbit, ovšem pokud chcete přijít do místnosti a být první, na koho se lidé podívají, pořidtě si černé se špičkou.  Ujistěte se však, že pata a špička jsou nadčasové!

Klasické jeansy

Už tu byla zmíňka o bílé košili, tentokrát se věnujme jeansům, ty můžete nosit každý den a stále budou neopotřebované a pohodlné. Svému tělu dopřejete odpočinek a zároveň budete trendy. Žádná žena by se neměla snažit vypadat sexy každý den, protože jeansy jsou prostě klasika, která nesmí chybět žádné z nás.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *