Zážitkové dárky: Vsaďte na originalitu a překvapení

Napsal

Chtěli byste obdarovat někoho blízkého a vůbec netušíte, co by se mu nebo jí mohlo vlastně líbit? Ať už přemýšlíte nad čímkoli, vězte, že klasické materiální dárky už nejsou tím, co by mohlo někoho extra překvapit. A není se čemu divit, vždyť v současné době má každý v podstatě všechno. Koupit si většina z nás může luxusní oblečení, šperky, parfémy, elektroniku nebo cokoli dalšího kdykoli a nemusí k tomu nastat ani příležitost typu oslavy, případně nějakých svátků. Optimální volbou jsou jako dárky zážitky. Jaké? Na to se zaměříme v následujících řádcích. Málo takovýchto zážitků rozhodně není.

Tandemový seskok

Tandemový seskok

Auto-moto zážitky pro milovníky rychlých kol

Užít si jízdu v luxusním automobilu určitě stojí za to. Jen málokdo z nás má finanční prostředky na to, aby si mohl koupit nějaké rychlé auto typu Ferrari, Lamborgini nebo jiný sporťák. Oblíbené jsou mimo jiné také jízdy v elektromobilu Tesla. Pokud preferujete spíše netradiční jízdu, není problém vsadit na offroad. Jízda ve volném terénu je naprosto skvělá, užít si jí budete moci se vším všudy. Hodně zajímavá je také projížďka na čtyřkolce. Pokud chcete ochutnat něco zcela netradičního, nebojte se také zkusit projet v tanku. I tato alternativa existuje. Zajímavá jsou mimo jiné i vznášedla. Nechcete-li se vydat přímo do terénu, není problém zvolit závodní simulátor.

Pohoda i vzrušení ve vzduchu

Jestliže byste chtěli raději pozorovat povrch naší planety z úctyhodné výšky, vsaďte na zážitkové dárky spojené s letectvím. Vybrat si lze například třeba z tandemových seskoků nebo letů balónem. Prostě se jenom vznesete do výšky a budete si užívat pohledů do okolí. Jinak ale není problém vybrat si třeba adrenalinové záležitosti typu letu ve stíhacím letounu nebo vrtulníku. Jinak se můžete stát také pilotem na zkoušku, případně si vyzkoušet let větroněm. Záleží jen na vás, jaký druh zážitku ve vzduchu preferujete.

V hlavní roli adrenalin

Hodně dobrou volbou jsou také adrenalinové zážitky. Už jste někdy vyzkoušeli takový bungee jumping? Skok do prázdna ve speciálním postroji vám umožní zažít na několik vteřin volný pád. Žaludek se vám jistě bude vznášet, nicméně za ten moment to stoprocentně stojí. A co takový trénink s boxerským šampionem nebo střelba na kryté střelnici? Určitě se budete bavit

Máte raději relax?

Proč ne? Někdo nemusí adrenalinové zážitky ani cokoli spojeného s letectvím a pobytem ve vzduchu. Mnohem oblíbenější jsou pro spousty lidí spíše odpočinkové aktivity. Výbornou volbou je například taková ochutnávka vín. Pod dohledem zkušeného someliéra ochutnáte kvalitní vína z tuzemské i zahraniční provenience. Stejně tak jsou vynikající také nejrůznější wellness pobyty a jiné relaxační aktivity.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *