Přírodní kosmetika pro krásnou pleť i vlasy

Napsal

Bio kosmetika prostě jede a nikdo ji jen tak nezastaví. Její efektivita a zároveň nenáročnost je čím dál oblíbenější. A navíc jsou při jejím dlouhodobém používání opravdu vidět ty správné a hlavně chtěné výsledky.

Přírodní kosmetika pro každého

Pokud rádi zkoušíte kosmetiku, určitě jste někdy narazili na krém nebo šampón, který vám způsobil víc škody než užitku. Díky konvenčnímu kosmetickému průmyslu jsme si zvykli na to, že to, co nevoní na hony daleko a nemá bláznivé barvy, není ta pravá kosmetika. Čím dál více lidí si osvojuje detoxikaci těla, někdy i mysli, ale na detoxikaci nosu jaksi zapomínáme. Přírodní kosmetika je pro tento účel ideální. Voní přirozeně, používá esenciální oleje a dokáže si poradit s různými kožními potížemi. Pleť nezatěžuje syntetickými parfemacemi a barvivy, stejně tak obsahuje pleti přátelštější konzervanty.

Aby pleť byla zdravá a krásná

Přírodní kosmetika nabízí opravdu nepřeberné množství pokladů, které jsou schopné efektivně bojovat s nevyrovnanou pigmentací, přílišným maštěním, ztrátou hydratace a elasticity. Nejčastěji se jedná o výrobky, ve kterých dominuje magické spojení kyseliny hyaluronové, vitamínu C a rostlinných extraktů s antioxidační aktivitou. Čisté rostlinné oleje, esenciální oleje a další přírodní složky vykazují dobré výsledky v péči o stárnoucí i suchou pokožku. Do detailu promyšlená pleťová séra, denní i noční krémy, tonika a květové vody dokáží skvěle vyživit pokožku, snížit viditelnost vrásek a dodat pleti přirozený jas a pěstěný vzhled.

Náš tip: Přírodní kosmetiku pro každou pleť, ale také účinnou eko drogerii a zdravé potraviny najdete na e-shopu NuSpring.cz.

Obrázek 1 Přírodní a voňavá péče o pleť s českou značkou Nobilis Tilia

Bio kosmetika na vlasy

Ať už hledáte čistou kosmetiku pro krásnou tvář, tělo nebo vlasy, určitě si najdete tu, která bude pro vás ta pravá. No poo nebo low poo šampóny a šampuky jsou pro vlasy opravdovým požehnáním, které s nimi dokáže nemalé zázraky. Šampuky jsou navíc vhodné pro všechny ty, kteří jsou přáteli zero waste životního stylu. A nejlepší na nich je to, že je pohodlně seženete z lokálních zdrojů.

Obrázek 2 Pro zdravější vlasy vyzkoušejte vlasové oleje od Khadi

Lokální kosmetika na profesionální úrovni

Za profesionálními a účinnými přírodními výrobky už dávno nemusíte za hranice. V péči o „celého člověka“ se můžete spolehnout např. na severočeskou stálici Nobilis Tilia nebo na Havlíkovu přírodní apotéku. Ze Slovenska k nám putují skvělé výrobky třeba od značek Kvitok, Mylo nebo Malinna. Všechny tyto značky každý den pracují na vylepšování obsahů svých lahviček, a vy se tak nemusíte ani trochu bát se svěřit do jejich péče sebe a své blízké, včetně těch nejmenších.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *