Nejsilnější dvojka pro mladý vzhled a zdravé klouby? Kyselina hyaluronová s kolagenem jsou jasnou volbou

Napsal

Znáte nejúčinnější dvojici, která vám zajistí mladistvou pleť a vzhled plný vitality a zdraví? Přesně toto dokáže splnit kyselina hyaluronová a kolagen. Obě látky jsou dnes dobře známé, ale málokdo ví, že je nejlepší používat je společně – pak fungují úplně nejlépe a dovedou zajistit maximální efekt, který bude viditelný na první pohled.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je známá tím, že působí pleť, růst vlasů a jejich regeneraci, ale stejně nezbytná je také pro klouby a pohybový aparát. Jestliže však chcete, aby její účinky byly skutečně co nejlepší, je vhodné užívat ji v kombinaci s kolagenem. Co všechno kyselina hyaluronová dokáže?

  • Zajišťuje zdravější, pevnější a pružnější pokožku
  • Pomáhá hojení ran a jizev
  • Ulevuje od bolesti kloubů a svalů
  • Pomáhá při zánětu močových cest nebo očních problémech

Kolagen

Kolagen patří k nejdůležitějším bílkovinám našeho těla a klíčový je nejen pro pleť a vlasy, ale také pro celou pohybovou soustavu. S věkem jeho produkce dramaticky klesá, a proto je důležité pamatovat na jeho doplňování. Ztráta kolagenu se totiž velmi negativně odráží nejen na stavu kůže, ale může být patrná i v bolestech kloubů nebo svalů.

Neporazitelná kombinace

Kolagen s kyselinou hyaluronovou by se měl stát vaší denní rutinou. U kolagenu je vhodné zaměřit se na to, aby byl v hydrolyzované formě a ideálně v množství 1000 mg čistého kolagenu denně. Při takových dávkách pak postačí užívat kyselinu hyaluronovou v menším množství.

Užívejte doplňky, které skutečně fungují

Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci, kde kolagen a kyselina hyaluronová hrají prim. Ideální je, pokud takový doplněk stravy bude obsahovat také zinek a biotin. Všechny tyto živiny dohromady skvěle působí proti stárnutí a zajišťují zachování mladistvého vzhledu. Stačí užívat jen jeden doplněk stravy, který vám dodá vše, co potřebujete.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *