Díky praktickému drátěnému programu zlepšíte organizaci v úložných prostorách

Napsal

Důležitou součástí každého nábytku je bezpochyby nábytkové kování, nejrůznější úchytky na nábytek, kvalitní výsuvy nebo jiné systémy uzavírání a otevírání úložných prostor, tedy skříněk a zásuvek. Mnoho praktického využití však dokáže nabídnout třeba drátěný program, na který se někdy zapomíná, a to neprávem. Pojďme si uvést některé příklady použití, kde může být takový drátěný program užitečný.

Výsuvný věšák

Lepší ukládání a přehled o věcech

Velmi zajímavým prvkem drátěného programu jsou bezpochyby nejrůznější věšáky. Ty mohou být také výsuvné, a tak šetří prostor, když je to potřeba. Praktické výsuvné věšáky vám mohou sloužit třeba jako věšáky na košile, na kalhoty, na kravaty, či jakékoliv jiné oblečení. Největší uplatnění tedy mají v šatních skříních. Zde využijete také praktické šatníkové organizéry. Věšáky existují v různých provedeních a je na vás, jakému dáte přednost.

Vyšší variabilita prostoru díky drátěným košům

Vysokou míru praktičnosti může přinést také drátěný program, který je nejčastěji určen do dolních skříněk. Tady se typicky využívají nejrůznější drátěné koše. Ty mohou mít opět mnoho podob, přičemž nejčastěji se využívají:

  • Koše výsuvné
  • Koše otočné

Rozdíl je pravděpodobně zřejmý. V případě košů otočných dochází k vytáčení podél vlastní osy, výsuvné drátěné koše potom jsou založeny na principu výsuvů že skříňky. Jsou tady také různá speciální řešení, kde můžeme zařadit například výsuvné koše a police pro slepý roh, díky čemuž velmi elegantně využijete a zároveň zpřístupníte každé zákoutí vašeho nábytku. Ani skříňka, kde zdánlivě není přístup, tak nezůstane nevyužita.

U nábytku je obecně velmi důležitá jeho variabilita a možnosti, které nám dává při ukládání věcí. Není to jen o tom, abychom tam věci dostali, ale také abychom je měli přehledně uspořádané. Právě v tomto případě může drátěný program velmi pomoci.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *