Vánoční tipy na dárky pro zamilované!

Napsal

Darujte si s partnerem pod stromeček pár vánočních dárečků, které nenechají váš vztah za žádnou cenu zevšednit a můžete si je užívat společně.  S jejich výběrem vám rádi pomůžeme!

homme et femme dans un lit

Vyklouzněte ze spárů všednosti!

I ten nejharmoničtější vztah na celém světě by neměl usnout na vavřínech! Uvíznout v stereotypu zamilovaným dlouhodobě neprospívá. Nenechte se jim pohltit a na svém vztahu neustále pracujte.

Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy si můžete pod stromeček nadělit dáreček, který vám dopřeje další nové a společně prožité okamžiky.

  1. Společenská hra

Důležité není, zda pořídíte třeba poznávací nebo erotickou deskovou hru. Podstatou je, že nemusíte nečinně ležet každý večer u televize, ale naopak zažijete něco nového.  Za zkoušku to rozhodně stojí ! Uvidíte, že se spolu při hře pořádně zasmějete, možná zjistíte o sobě navzájem něco nového nebo si pořádně opepříte váš sexuální život 🙂

  1. Zážitek

Zapojte fantazii a zavzpomínejte o čem váš partner nejednou básnil, že by rád vyzkoušel. Je to například jízda v luxusním sporťáku nebo střelba z opravdových zbraní? Takový dárkový poukaz mu jistě udělá nemalou radost. Ideální řešení se nabízí při zakoupení poukazu na zážitek přímo pro vás oba. Zůstanou vám tak společné krásné vzpomínky a ty jsou k nezaplacení.

darek

Zažijte společně dokonalý spánek!

Postel je místo, kde spolu převážně trávíte nejvíce času, pokud tedy zrovna jeden z vás netrucuje někde v obýváku na gauči. A abyste se s partnerem v posteli cítili jako v sedmém nebi, když vedle sebe každý večer usínáte, je potřeba malinko více než “jen” vaše přítomnost.

Zdravého a komfortního spánku dosáhnete pouze při splnění několika postelových kritérií. Počínaje kvalitní matrací, přes peřinu a polštář až po vaše pyžamo.

  1. Pyžamo

Nadělte si s vaší drahou polovičkou pod stromeček pyžamko. Na výběru si dejte záležet a kromě líbivého vzhledu se zaměřte především na kvalitu materiálu. V takové komfortní noční košili se k vám bude váš milovaný tulit non stop. Spíte nazí? Pak místo pyžama investujte třeba do stylového a na dotek příjemného povlečení.

  1. Sada přikrývky a polštáře

Udělejte si radost a požádejte ježíška sadu přikrývky a polštáře. Npříklad ložní set z aloe vera vás jistě přesvědčí o své kvalitě a úžasných vlastnostech. Aloe vera totiž pozitivně účinkuje na pokožku a je vhodné například pro alergiky či astmatiky.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *