Topmodelka Kate Moss nahá – opět!

Napsal

Topmodelka Kate Moss nahá- opět!Světově známá topmodelka Kate Moss, která se stala tváří kosmetické značky Rimmel, se rozhodně nestydí. Své nahé tělo ukáže prakticky všude kde může-ať už je to módní časopis, pláž nebo balkón. Nedávno se tahle pětatřicetiletá ikona objevila na jachtě svého zaměstnavatele, miliardáře Sira Philipa Greena v celé své parádě. Pokud vás tedy zajímá, jak že to Kate bůh stvořil, neváhejte a čtěte dál!

Svému nahému hrudníku dodala Kate pěknou dávku slunečního záření ve společnosti Greenovi manželky, se kterou se poté vrhla i na lekce jógy.

Vztah s partnerem Jamiem Hincem sice visí na vlásku, ale díky jejim dobrým kontaktům s Philipovou ženou si Kate starosti o dobrou budoucnost rozhodně dělat nemusí. Kontroverzní modelka, známá svojí zálibou ve Topmodelka Kate Moss nahá - opět!vymetání barů a též dorogovými aférami si tak může dovolit i mírné špíčky na břiše. Módní firmě Topshop, pro kterou Kate pracuje už nějaký ten pátek to zřejmě vadit nebude, jelikož Kate je i přes její (na modelku) vysoký věk stále velmi žádaná.

Kate byla kvůli své extrémně štíhlé postavě už v dřívější době kritizována mnohými módními návrháři a médii. A jak tedy sami vidíte, nějaké to kilo už nám nabrala, a proto nemusíme mít strach, že by nám matka dcerky Lily Grace mohla zkolabovat. Ještě že tak!

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *