Sarah Jessica Parker bude mít dvojčata!

Napsal

Sarah Jessica Parker bude mít dvojčata!Hollywood se opět zbláznil. Rok 2008 byl ve znamení velkého počtu hollywoodských rodiček a vypadá to, že ten letošní nebude jiný. Kromě Heidi Klum, Angeliny Jolie, Sarah Michelle Gellar, Nicole Richie a mnoha dalších se tak na seznam těhotných hereček připíše i hlavní postava seriálu “Sex ve měste” Sarah Jessica Parker, která bude mít dvojčata.Sarah spolu se svým manželem  Matthewem Broderickem čeká dvojčátka-dívenky. Mluvčí páru potvrdil, že pár čeká narození dvojčat uprostřed léta. Kromě toho také uvedl, že celá rodina je opravdu šťastná. Nicméně důležitou informací určitě je, že “nosičkou” dětí není samotná herečka, ale náhradní matka, která má děti páru po porodu “odevzdat”.

Za poslední dobu se Sarah spolu s manželem objevili na premiéře filmu “Wonderful World”, která se konala jako součást filmového festivalu Tribeca. Čtyřiačtiřicetiletá krasavice se na akci objevila se svým manželem ruku v ruce a na otázku jak se cítí odpověděla: ” Jsem opravdu šťastná,když můžu být se svým manželem. Jsem vždy hrozně nadšená, když mě doprovází, vlastně pokaždé a všude,” uvedla Us magazínu. Poté její  manžel dodal: ” Jsem šťastný, že si se mnou vyšla.”

Parker a Broderick uzavřeli manželský sňatek 19.května 1997. Dvojice má kromě budoucích dvojčat syna Jamese Wilke Brodericka, který se narodil 28.října 2002. V loňském roce  Sarah prohlásila, že je opravdu šťastná, že může být matkou.

” Každou noc ho ukládám do postele, oblékám ho. Já jsem ta, která mu dává kartáček. Každé ráno ho vodím do školy. On je ještě opravdu malý, ale jeho osobnost je 6 let a velikost nohy má 4,” dodala.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *