Členka skupiny Sugababes se nervově zhroutila

Napsal
Členka skupiny Sugababes se nervově zhroutilaČlenka skupiny Sugababes Amelle Berrabah se nervově zhroutila. Pětadvacetiletou zpěvačku hospitalizováli na soukromé klinice. “Nedávné události ve skupině a stres během uplynulých měsíců si naneštěstí od Amelle vyžádaly svou daň,” uvádí se na jejich oficiálních internetových stránkách.

“Následující tři týdny Amelle zůstane na soukromé klinice v Evropě, kde bude odpočívat a zotavovat se pod vedením odborníků”. Do práce by se opět měla vrátit v listopadu.

V září skupinu opustila zakládající členka tria Keisha Buchanan, kterou nahradila Jade Ewen. Z původní sestavy Sugababes tak ve skupině nepůsobí už ani jedna zpěvačka. Siobhán Donaghy a Mutya Buena, které spolu tvořili trio od roku 1998, postupně vystřídali Heidi Range (v roce 2001) a Amelle Berrabah (v roce 2005).
Ze šesti alb vydali Sugababes  22 singlů, přičemž všechny se dostaly do Top 40 britského singlového žebříčku a šest z nich se stalo dokonce jedničkou. Pět alb se umístilo v první trojce, dva z nich obsadili zlatou příčku. Šestá nahrávka Catfights and Spotlights (2008) je zatím největším zklamáním jedné z nejúspěšnějších britských skupin. Sedmá studiovka s názvem Sweet 7 se na trh dostane 23. listopadu prostřednictvím Island Records.
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *